ankara nasıl sonuçlanır?

belki yüksek yerlerde tanıdıklarınız falan vardır duyum alan var mı seçim sonucu ne olacak ibre kimden yana?

gökçek alacak... kaçarı yok... bu işler sağdan soldan gaz vermeyle olmuyor...

  • inanmazsan inanma  (02.04.14 18:03:28)
Bu saatten sonra Gökçek belediye binasını ateşe verir yine bırakmaz gibi geliyor malesef. Eğer dediğimin tersi çıkarsa benden herkese çay.

  • jamalbsf  (02.04.14 18:08:01)
(bkz: inanmazsan inanma) burda da mı lan?

  • wild honey suckle  (02.04.14 18:08:35)
Oy sayımında orada olmaya çalışmak lazım. Mansur Yavaş ve ekibinden her şey beklenir. Sürekli bir şeylere itiraz ediyorlar ama neye itiraz ettiklerini bile söyleyemiyorlar.
Normal şartlarda Melih oylarını 10 bin civarında artırması lazım. Ben esas hırsızlığı Mansur Yavaş ve ekibinden bekliyorum. Seslerinin çok çıkmasını buna bağlıyorum.

  • enkolaykullaniciadi  (02.04.14 18:12:03)
valla tandığım falan yok da melih alır. bırakmazlar bu saatten sonra ne olursa olsun.

@enkolaykullaniciadi "kişi karşındakini kendi gibi bilirmiş" atasözü tam sana uymuş.
  • mattiadestro  (02.04.14 18:17:28)
melih kendinden o kadar emin olsaydi "mansur baskan olursa indirirler" diye tweet atmazdi.
tiras yapmayin. bir sey belli degil henuz. gokcek titriyor.

  • bohr atom modeli  (02.04.14 18:24:51)
bence gökçek hayatının depresyonunu yaşadı ama tayyip varken ankara'yı chp'ye bırakmaz. sonuçta mesele gökçek-mansur davası değil tayyip-mansur/chp meselesi.

  • vizdilva  (02.04.14 18:46:02)
melih'de kalır.

  • Manas  (02.04.14 19:56:16)
melih varken gerisi boş.mansur bi de şansını hdp de denesin,

  • essoist  (02.04.14 20:02:46)