duyurunun kızları bir cevap verir misiniz?

1- poposu küçük erkek hakkında ne düşünürsünüz? yaani poposu küçük erkeğe nasıl bir bakış açınız var? büyük mü küçük mü sizce?

2- göbekli erkeklere nasıl bir bakıç açınız var? bildiğiniz göbekli erkek ama çuval gibi değilde göbekli işte göbeği var :D

bi cevaplar mısınız be.

1- poposu vücuduyla orantılı olduğu sürece sorun yok. her zaman orantı önemlidir büyüklükten önce. bana göre.
2- göbekli erkeklere karşı sempatim var :D ama elbette fit erkeğin yeri de bir başka.

  • tuborg yesili  (02.04.14 18:00:03)
yav poposu kucukten kastin ne kurdan gibi mi celimsiz

vucuduna göre kucukse guzel

göbekde en azindan vucutla ayni hizada olsun beli ince olmasa da fazlasi cok igreti
  • deryack  (02.04.14 18:01:51)
1- poposu büyük erkekten iyidir
2- accık göbekten bişi olmaz ama göbeği varken öyle dar tişörtler giyip göbek cenahında esneme yaptırtmasın :)

  • kül  (02.04.14 18:02:09)
sanırım kadınlar biraz göbeği cidden seviyorlar. kadının biri spor salonunda söylemişti bana, "göbeği komple eritme, biraz kalsın hem zengin gösterir" deyu. tabi ben dinlemedim ama diğer cevapları da görünce böyle düşünen kadınların pek de az olmadığını anlıyorum.

  • john lee hooker  (02.04.14 18:04:45)
erkeğim ama etrafımdaki kızlardan bildiğim kadarıyla;
1-kuru götleri pek beğenmiyolar
2-hafiften göbek sevenler bol ama öyle şişman klasmanına girmemesi lazım
  • high hopes of the sozluk  (02.04.14 18:08:56)
küçük popo iyidir. begenirim.

göbek olmaması iyidir. göbek varsa kendisine iyi bakmıyor diye düşünürüm.

"aşk başkadır bunlardan" diye de ekleyeyim.
  • icemint  (02.04.14 18:09:22)
1- popo böyle elma gibi, peynirli poğaça gibi olursa mhhmmm tadından yenmez avuçlarım.
2-az göbek iyi gibi sanki ya. böyle sarkık lambır lumbur olmasın da. iyi ya o da ısırılır ^^

  • wild honey suckle  (02.04.14 18:10:28)
Poposu büyük erkek kadar itici bir şey yok ya. Küçük göt iyidir.

Kıllı değilse çok sorun değil de hoş değil tabi. Sporunuzu yapın fit olun baklava falan istemez :P
  • zetsuboushita  (02.04.14 18:12:16)
Büyük iyidir. Yani leğen gibi değil tabii boyuna oranla büyük iyi.
Göbek seviyorum şahsen, kendisi yukarıdan baktığı vakit ayaklarını göremeyecek kadar değil o da. (:

Erkeğin irisi iyi ya. Ayımsı olacak biraz. ahaha
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (02.04.14 18:16:28)
1) Fark etmez.
2) Fark etmez. Saka saka gobekli biriyle beraber olur muyum? Hayir. Ama aslinda vucudu fite yakin ama hafifce bir yer etmis gobegi varsa nemo problemo

  • Idonthaveausername  (02.04.14 19:10:05)
Poposu orantılı olsun
göbeksiz olsun. Göbekli erkek=göbekli kadın

  • sharon and hope  (02.04.14 20:09:43)
(bkz: squat)

  • japon askeri  (02.04.14 20:31:00)
1. Çok bir şey düşünmem. Fark etmez.
2. Sarıla sarıla dolaşırım, kendime yastık yaparım. Mıncıklar dururum.

  • aychovsky  (02.04.14 20:44:24 ~ 20:44:41)
komple çok zayıf erkekten hoşlanmam, onun dışında çok da önemsemem.

  • physcos physcos  (03.04.14 01:40:35)
1. koca popolu erkekleri çok feminen buluyorum. bana hep latin dansları yapan gay imajlı erkekleri hatırlatıyorlar. o yüzden tercihen poposu düz diye tabir ettiğimiz erkekleri daha iyi buluyorum. ama çok kadın da güzel popolu büyük popolu erkekleri beğenebiliyor.

2. erkekte göbek bence vücut yapıları dolayısıyla kaçınılmaz. türkiye sınırlarında konuşuyorum. fit, spora giden biri değilse göbeksiz olması demek çok zayıf olması demek onu da istemem.
  • kirazıseviyorum  (03.04.14 02:31:54)
1.Popo cok celimsiz olmadigi sürece küçük iyidir. Büyük popoyu sevmem
Hic hos degil bence erkekte kocaman bir popo.

2.Göbekte az biraz olabilir ama sonrasi hoş değil. Ilk bakışta çok itici gorunmeyecek bir gobek olabilir.

dipnot: kendim 36-34 beden oldugum için böyle seviyoda olabilirm. Balik etli olup karşıdakini fit istese idim sorun olabilirdi.
  • pompeininkulleri  (03.04.14 17:13:23)
1- anaaamm benim koskocaman (194) sevdiceğin poposu küçücük, ismi de mr tiny ass kaldı zaten. çok sevimli bence :))

2- göbekten göbeğe fark var. bana göre göbek, hafif bir çıkıntı değil, baya baya böyle yukardan bakınca pipisini göremeyeceği boyutta bir çıkıntıdır. o kadarı rahatsız eder. ama hafiften varsa bir çıkıntı, ona laf edemem zira ben de mükemmel fiziğe sahip değilim.

edit: koca göt hiç sevmem.
  • letheavendangered  (04.04.14 14:06:07 ~ 14:07:29)