spordan yağ yakmadan anlayanlar bi bakabilir mi ?

arkadaşlar ben 10 günce önce fitnısa başladım.

boy:1.80 - kilo : 83 ( şu an 81 )

kolumda yüzümde bacaklarımda birşey yok,kollarım incecik herşey göbeğimde. düzenli olarak haftada 4 gidiyorum spora. vücut da geliştirmek istiyorum

beslenme olarak :
sabah: 1 dilim kepekli ekmek 1 yumurta peynir zeytin ve az yağlı süt
öğle : 1 tabak sebze yemeği ve salata
akşam : 1 tabak akdeniz salata ve yatana kadar 2 tane elma yiyorum
gün içinde de 3 4 bardak çay içiyorum
genel olarak gün boyu açım.

sorularım şunlar

1-) çok mu saçma diyet yapıyorum ? öyleyse önerileriniz ?

2-) yağ yakmak ve kas yapmak için lekarnetin gibi bişey mi kullansam ? (yan etkisi olur mu)

3-) kol kaslarımı geliştirmem için özellikle ne önerirsiniz ?

4-) göbeği eritmem için özellikle ne önerirsiniz ?

biraz çok oldu sanırım okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

gobek için tarcin yani cinnamon. vucudunuz kiloyu kastan degil yagdan kaybetmeai icin cla yeneklerle beraber. spordan once lkarnitin

gncden al internet sitesinde indirim kodu vardi;
SON25

fitnes yapiyorum 2 senwdir cla ve lkarnitin kullaniyorum yan etki görmedim
  • deryack  (02.04.14 17:54:49)
thermo cla da alabilirsin icinde hem cla hem lkarnitin var

ama spordan once sadece lkarnitin olan bisi alsan daha cok yag kaybedersiniz
  • deryack  (02.04.14 17:55:40)
ayrica tavuk nerde balim nerde et nerde?

yatmadan once süt iç kaslara protein gitsin kas yıkımı olmasın

bu dietin dogru degil ac kaldikca vucudun her yediğini ac kalicam yemek bulamiycam korkusuyla depolamaya başlar asla ac kalma
  • deryack  (02.04.14 17:58:28)
Diyet saçma ötesi.

Öğünlerden karbonhidratı çıkar ve her öğüne protein koy. Spordan önce kahve iç. Normal bir VG programı uygula.
  • arnold schwarzeneger  (03.04.14 09:13:16)
Beslenme programın çok kötü, o ekmeği elmayı falan çıkar diyetinden. Öyle saçma saçma takviyeler kullanmana da gerek yok, altı üstü üç beş kilo yağ yakacaksın yok Cla yok L-Carnitin yok bilmem ne. İlla bi şey içeceksen spor öncesi şekersiz kahve veya yeşil çay içip muhteviyatındaki kafeinden faydalanabilirsin metabolizmanı hızlandırmak için. Zayıf ama göbekli vücudun tek nedeni fazla karbonhidrat almaktır, karbonhidratı mümkün olduğunca düşürüp protein ağırlıklı beslenin ağırlık çalışın ve hiit yapın. Bu kadar.

  • angelus  (03.04.14 09:42:55)