[]

istanbul avr. yakası diş hekimi önerisi?

arkadaşlar annem implant yapacak ancak şuan ki mevcut doktoru çok yüksek bir fiyat çıkartmış bizde alternatif iyi hekimler arıyoruz ama malum diş konusu şakaya gelmez ondan sağlam referans gerekir. bildiginiz önerdiğiniz doktorları verirseniz çok memnun olucaz.
 
eğer uzak demezseniz yenibosnada dr Ahmet Alper Kaya var. 4-5 hekimin olduğu bir kliniği var.

mesaj ile iletişim bilgilerini gönderdim.
  • mat couthon  (02.04.14 15:10:26) 
sürekli yazıyorum reklam gibi oldu ama ben cok memnunum.

ozel citydent dis klinigi - cagdas aycan (taksim / gezi parki yani)
  • kobretti  (02.04.14 15:27:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.