Eve yazı tahtası almak

Çalışma masasının yanına koymak için yazı tahtası almak istiyorum. Biraz da dekoratif bir şey tabii.

Tebeşir olsa silince ortalık iyice toz olacak. Odada pek olmaz gibi geldi.

Hem amaca dönük hem de şık bir şeyler önerebilecek biri var mı? Tebeşirli değil de kalemli mi almak gerek? Nasıl yapalım?

Tebesir tahtasi diye bir boyayla yapilan tahtalar goruyorum ev dekorasyon sitelerinde.bence cok hos.tozsuz tebesirler var hem.

  • safsafinaz  (01.04.14 19:26:35)
  • advest  (01.04.14 19:26:50)
Ayaklı tahtalar var ama ya okul tahtası büyüklüğünde ya da flipchart sehpası küçüklüğünde oluyor. Tebeşirliler toza meyilli rahatsız edici biraz, beyaz tahtalar daha iyi oluyor.

Küçük olanlar işe yarıyorsa, şöyle ahşap çerçeveli tipleri var. Bilmiyorum bunlardan alınca yere çömmek mi gerekir.
yazitahtalari.com.tr

Kullanım açısından şunlar en ideali ama biraz tipi kayıkça, estetik değil pek.
yazitahtalari.com.tr
  • aychovsky  (01.04.14 19:30:02)
beyaz tahta al, hem daha kullanışlı hem tebeşir tozu evde olmaz.

www.ideapaint.com şöyle bir şey de var.
  • r_u_h  (01.04.14 19:32:45)
duvara duvar kagidi gibi yapisan, yapistigi yeri oldugu gibi kara tahtaya ceviren duvar kagitlari var.

ucuz, yer kaplamiyor, tasimasi cok kolay.

duvardan sokmek istersen boyayi falan kaldirir mi, bilemiyorum. heralde ona da care bulmuslardir.

yan ofisteki arkadasta var, cok hosuma gidiyor.
  • hapsuruk  (01.04.14 19:59:30)
Cam alıp etrafına ister çerçeve yaptırın ister kenarlarını taşlattırın. Mis gibi tahta. Diğerlerinden daha dekoratif olur hem.

  • onexey  (01.04.14 20:24:20)
  • strangerinhere  (01.04.14 20:25:00)
normal kara tahtayı ıslak süngerle silince 1 gram toz olmuyor bu arada.

  • letheavendangered  (01.04.14 20:36:31)