konut tipolojileri (ödev yardım)

aşağıdaki sorun bir arkadaşıma ait. dönem projesi ile uğraşmakta lakin işin içinden çıkamamış ve kısıtlı vakti var. o sebeple acil yardıma ihtiyacı var. şimdiden teşekkürler.

"bana konut tipolojisi çizimleri lazım. elinde olan ya da ulaşabileceğim site/ler bilen var mı?"

diyor.

sorunu çözen arkadaşın eğer eu.stormrage server'ında horde karakteri varsa 300 gold, eğer yoksa tüm entrylerine(maksimum 200) $ukela verme fikrimiz var. öyle de sapıttık evet.

tekrar teşekkürler.

İşini görür mü emin değilim ancak: housingprototypes.org

  • loralynn  (30.05.09 00:35:06 ~ 00:35:27)
bende kitap var italyanca. tiplogue residantale öle bişi şimdi kalkıp bakmaya üşeniyorum. bence siz daha çok üşeniyosunuz, yok mu okulun kütüphanesi güzel kardeşim? vardır illaki orda da. bu yeni nesil iyice internetçi oldu yahu.

  • be forever young  (30.05.09 02:51:50)
cevaplar için teşekkürler.

ayrıca sayın "be forever young", adam olma yolunda bana ve arkadaşıma yaptığınız bu mötiş iyiliği asla unutmıycaz.

iki satırlık yazıya "yeni nesil" çıkartması yapıştırdığınız için inanılmaz mutlu olmalısınız. size teşekkür etmiyorum, şeker gönderim mi, netten?
  • schimsonique chaiselongue  (30.05.09 22:22:24)