PAYPAL-Bilal'e Anlatır Gibi..

Anlamadım..
Şimdi ben PayPal'ı nasıl kullanacağımı anlamadım. Mesela Atlasjet'in 100 tl üstü alışverişe 30 tl indirimi var paypal ile ödediğinde. burada paypal'ın kârı ne?
yani ben internetten paypal ile alışveriş yaptığımda (iş bankası ya da world card'ımı bağladım diyelim) ben ekstra bişi ödüyor muyum? yoksa paypal, parayı bankadan çekiyor bana giren çıkan bişi olmuyo mu?

valla anlamadım :/

Hiçbirşey anlamaniza gerek yok hocam sizleri bir yandan atlasjete bilet aldirirken bir yandanda üye yaparak Turnayi vuruyor belki 30 lira kaybedecekler lakin sinirli sayida olduğu ve zarar ettirmesi mümkün olmayan basit bi reklamasyon kampanyası siz paypalle nasil alisveris yapildigini öğrenecek sayelerinde yaptiginiz alisverslerle bundan sonra saticilarin belli komisyon ödemelerini saglayacaksiniz. Zerre zarariniz olmaz lakin hiçbir şekilde illegal işlemlere girismeyin kişisel durumlarda ornegin tanimadiniz birinden para almak veya gondermek için, bu konuda paypal sorunludur. Türkiye devleti yasalarına uymaz kendi kendine kurallarini uygular.

  • protrek  (01.04.14 14:44:49)
paypal'ım var zaten. sadece ben ek ücret ödüyor muyum paypal ile alışverişte onu öğrenmeye çalışıyorum.

  • bradshaw  (01.04.14 15:09:48)