[]

Protokol: Kravat Rengi

selam,

uluslarasi toplantilarda devlet buyukleri (obama ve rte mesela) bir araya gelince hic ayni renk kravat gozukmuyor resimlerde. biri mavi takmissa digeri kirmizi falan oluyor. karilarinin kiyafetleri falan da ayni renk olmuyor. bu onceden ayarlaniyor mu fotolarda goze hos gelsin diye? ya da ziyaret edenin uymasi gereken protokol kurallari falan mi var? ya da sadece sans mi? protokol kurallari varsa nereden bulabilirim bunlari?


tesekkurler

 
kravati bilmiyorum.

esler meselesinde ise kadinlarin giyebilecegi binlerce cesit kiyafet ve yuzlerc erenk var. denk gelmiyordur bence :)
  • fakyoras  (31.03.14 19:58:00) 
birbirlerinden haberlidir bence. değillerse iş bilmezdirler zaten. beni işe alsınlar. yani obama alsın.


  • nereye bu gidis  (31.03.14 20:20:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.