Londra da hayatta kalma

Bir süreliğine Londra da olacağım. İflasın eşiğine gelmemek için ucuz alternatif önerilerine ihtiyacım var. Yeme içme alışveriş gibi. Bu süreci en ekonomik nasıl geçiririm?

bir türk market, bir de türk lokantamsı mekan bulup memeleket muhabbeti kurarsan ve kafaca da anlaşabilirsen rahat edersin. indirim de yaparlar, icabında veresiye de verirler hatta çalışabilirsin bile yanlarında.

onun haricinde poundland denen bir zincir var, kısmen uyguna alışveriş yapabileceğin: www.poundland.co.uk

aslında konaklamayı hallettiysen her türlü geçinirsin. asıl problem konaklama londrada.
  • icemint  (31.03.14 19:56:04)
Aynen konaklama siker, nerdesin ne kadara kaliosun , okul için mi gittin ?

  • kreider  (31.03.14 20:55:16)
Hayır okul için değil. Air bnb den oda tutucam da konaklama dışındaki günlük yaşamı nasıl ekonomik hale getirebilirim kısmındayım

  • napoli  (31.03.14 21:22:20)
londra'da sana yakın olan türk kahvesini bul. orda lafla. genelde türk restoranı yada take away'lerin batar katlı kalcak yer calısma muhabbetleri de olur. türk kahvesinde yancılık yaptım 3 gun nottingham'da bi ton yiyiyp içdim ve 3 günlük turum norwich mnottingham tren ücreti ( 12 pound ) + 1 pound arkadasın otopark ucretini ödemisdim. düsün yani. birde kacak calısmamı talep etdiler fakat yapmadım günlük 50 pound - elden ödeme. 8 saat iş. yancılık yap lafla hemseri ara o kahvede. kral sensin. budur hocam

  • kup tuz  (31.03.14 21:27:09 ~ 21:28:26)
Çalışma konusunda harringay in ilerisinde kervan restourant da hep eleman ararlar.. şehir uzaklığı konusunda kriterin yoksa ev için yardımcı numara verebilirim..airbnb ciler iyi para alio bildiğim..dedikleri gibi benim de donercim vardı brick lane da şansa muhabbetimiz oldu sonra dost olduk hiç döner parası almazlardi..tabi bulmak şans

  • kreider  (31.03.14 22:31:50)
Bisiklet tabi ki birkaç ay önce olsaydı bedava bisiklet verirdim ama yine sıkıntı değil gumtree den 15 pound a çalıntı bisiklet bulabilirsin..londra da onlarca pazar acilio bi çok şeyi ucuza alabilir sin..pazarlarin nerde olduğunu gösteren site vardı google da araştırılsan bulabilirsin

  • kreider  (31.03.14 22:35:23)
  • kreider  (31.03.14 22:38:57)