küçük boya onarımı

Merhaba,

Ekteki görüleceği üzere ufak bir hasar oluştu. Bunu nasıl yaptırmalı? Bir de ne kadar ücret talep edilebilir bu tarz bir hasar için ? Bilen arkadaşlar bilgi verirse kazık yememiş oluruz.

Şimdiden teşekkürler.

ya sorma kafayı taktım bi kere..yaptırıcam sanırsam..

  • ned flanders  (30.03.14 20:24:48)
kaskon varsa autoking e git, bedava yaparlar, kaskodan da düşmez mini hasar diye.

  • cruseo  (30.03.14 20:35:04)
hocam autoking'e gitmeyi düşündüm ancak 3 gün felan tutuyorlarmış..

  • ned flanders  (30.03.14 20:36:39)
oradaki hasar dediğiniz sadece boya atması gibi gözüküyor fotoğrafta. eğer fazlası varsa bu dediklerim geçersizdir.

aynısı başıma geldi 3-4 kere, malum, ön tamponun altı illa sürtüyor. 2 defa sadece bi bezle sildiler ve çıktı (alkol içerikli bi şeydi de unuttum). diğer ikisinde de hiç para almadan sulu boya fırçası gibi bi fırçayla rötuş yaptılar.

bunların hepsini özel serviste yaptırdım ben bakıma gittiğimde. ama dediğim gibi sadece boyaysa, sanayi'de herhangi bi seat, vw özel servisine gidin (aracınız ibiza yanlış görmediysem) rica edin 2.5 dakikada filan yaparlar.
  • i was me but now he s gone  (30.03.14 21:07:14)
Hocam ibiza tahminiyle beni benden aldın:) Arabadan anlıyorsun belli. Yarın bir servise danışacağım teşekkürler.

  • ned flanders  (30.03.14 21:15:43)
ben çok daha büyük bir hasarı autoking'de yaptırdım. sağ arka kapıda neredeyse 2 tane A4 kağıt kadar sürtme vardı.

Autoking kusursuz yapıyor, adamlar son derece profesyonel. 2 günü geçmez diye tahmin ediyorum. Adamlar yapılabilecek en iyi şekilde yapacaklar. Çok aksatmayacaksa işinizi arabanın yokluğu, bence değer o 2 güne.

Tabi siz kendinizi daha iyi bilirsiniz :) Benim otobüs alternatifim var diye arabanın yokluğunu çok takmıyorum.
  • aguilas negras  (30.03.14 21:21:32)