Çok acil valiz almam gerekiyor (Capsli)

Hepiniz illa ki avmlerde vs. görmüşsünüzdür bu yeni nesil 4 tekerli 360 derece edönebilen valizleri. Yurtiçi ve yurtdışı iş seyahatlerinde kullanmak üzere acil bir tane almam gerekiyor. Bunların en küçük boyunu uçakta kabin bagajına alabilir miyim? Daha önce kullananlar varsa tavsiye ederler mi? Kabin bagajına alabilmem çok önemli zira yoğun seyahatler oluyor bagaj bekleyecek vakit olmuyor her zaman. Teşekkürler!

küçük boy valizler (50-35-30 cm) kabin bagajına giriyor. bunun ölçüsüne bakmak lazım

  • fallopian  (30.03.14 18:04:21)
Evet küçük boy olanını kabine alabilirsin. Ben büyük boylarını senelerdir kullanıyorum ve böyle faydalı bir eser daha görmedim. Ayrıca arabaya 4 teker takmayı binlerce yıl önce akıl eden insanoğlu, valize 4 teker takmak için neden bu kadar uzun süre beklemiş diye de çok düşündüm. 30'ar kiloluk iki büyük valizi yalnız başınayken bile idare edebiliyosun bu icat sayesinde. Hiç öyle havaalanı valiz arabasına filan ihtiyaç duymadan hem de!

  • compadrito  (30.03.14 18:23:02 ~ 18:24:36)
evet küçük boylar kabine sığıyor.
tavsiye ederim, öndereceğim tek şey hafif bir valiz alman. dışı böyle hard case olsun, mika olsun çok havalı duruyor falan diye düşünüyor insan ama sonra bagaj kilo kısıtı yüzünden canı sıkılıyor..
valizin kendi(darası : ) çok ağır olmasın,yeter.
  • jimjim  (30.03.14 18:25:54)