sorun ne gençler?

oyu pusuladan taşıran mı ararsın, mührü yan yatan mı, denk getiremeyen mi? ben sıkıntı yaşamıyorum hiç. heyecan mı yapıyosunuz, napıyosunuz? :)

Ben daha kullanmadım ama çok heyecanlıyım ne oluyor anlamıyorum..

  • redeath  (30.03.14 11:22:19)
tam bunu yazacaktım bak. sabitle bas mührü. ne olmuş bu kadar meğer böyle?
halbuki ben de çok heyecanlıydım bu seçimde. hala heyecanlıyım gerçi geçmedi gitti. bitse de görsek.

  • uzunuzunilgi  (30.03.14 11:22:36 ~ 11:23:22)
gerçekten çok heyecanlıydı. ilk defa da oy kullanmıyorum ama bu seçime büyük anlamlar yükledik, ondan olabilir.

  • patricia kitten  (30.03.14 11:24:14)
sistemin gerizekaliligi heycan da yapabilir insan parkinson da olabilir o an hapsiradabilir. bu isi dijitale dokmeleri lazim. simdi biri hemen 'ama o zaman hile olabuluooewuroer' falan dicek ben de ona kagida basinca olmuyo sanki anasini satayim dicem.
sene olmus 2014 hala sandiga gidip oy kullaniyoruz, kafalara gel..

  • rentts  (30.03.14 11:26:01 ~ 11:26:25)
yasak olmasa, yanınızda gelicem, istediğiniz partiye ben basıcam mührü.hatta bulaştırmadan zarfa koyma işlemini de halledicem :)

  • rock n roll  (30.03.14 11:27:21)
yahu ben mührü ortalıyorum tam, gayet sakin bir şekilde. tam basıyorum hop kayıyor. hadi belediye başkanında falan sıkıntı yok da belediye meclisi'nde kaydı, ona üzüldüm. tek içime sinen partiye orada verebilmiştim halbuki ama sayılır deniyor, bakalım.

bu arada üçüncü kez oy kullanıyorum, ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum.
  • tonoto  (30.03.14 11:33:03 ~ 13:56:52)
tonoto, geçerli olur rahat ol. çok fazla kaymazsa sıkıntı yok

  • rock n roll  (30.03.14 11:36:09)
eveti çok stratejik bastım da katlarken epey vakit kaybettim. dandikti heralde elimde ucundan şöyle bi sildim, baya dağılıyo. üfle üfle üfle anca kuruttum :D

  • la noix  (30.03.14 11:45:23)
kaşenin kenarlarının dairenin içine tam sığması lazım insanların zorluk yaşaması için ama işte öyle değil. kenardaki çizgilerden hiza almak gerekiyor onu da herkes akıl edemiyor haliyle. aceleden de oluyor, sırada adamlar bekliyor diye.

  • tomofilli hasan  (30.03.14 11:49:26)
eski tip mühürler, mürekkebe batırılanlar zor oluyor, daha sıkıntılı, otomatik mühür koysalar sıkıntı yaşanmaz o kadar.

  • rock n roll  (30.03.14 11:50:20)
Çok gergin bir seçim. İlk oyum değil ama resmen gerildim. Şimdi "Zarf kapanacak mı, kapanmayacak mı?" derdindeyim.

  • aychovsky  (30.03.14 11:57:59)
O yuvarlaklari muhurden buyuk yapsalar, murekkebi de kolay kuruyan bi malzemeden secseler bi sıkınti olmaz. Dusunememisler.

  • damdanakan  (30.03.14 12:02:58)
Ben daha gitmedim de eskiden katlarken de biraz bekliyorduk muhur kurusun diye ya da katlarken usturuplu katliyorduk bulasmasin diye, bu sefer de ole mi oluyor hemen kurumuyor mu kaseler?

  • condom kurşunu  (30.03.14 12:11:26)
sorun şunlar: ilk defa oy kullandım, bulunduğum yerde durum kritik her oyun önemi var, dünya tarihi açısından bizi yönetenleri seçmemiz binyıllar almış bir süreç, seçimde bazı aksaklıklar vardı (mührün büyüklüğü vs.), normal bir ülkede yaşamadığımız için kimi seçersen seç temel hak ve özgürlüklerin güvende olacak diyemiyor kimse, vs. Benim heyecandan mühürü tam yerleştirmek aklıma bile gelmedi resmen elim benden hızlı hareket edip bastı mührü :). Yine de sütunu taşırmadım.

  • acccra  (30.03.14 12:56:27)
Ya gencler neden bu kadar stres oldunuz, bir muhur basiyoruz o kadar. Rahat olun, kolay kolay gecersiz sayilmiyor oy

  • primetime  (30.03.14 14:18:56)