su saç stili nasıl yapılıyor?

cdn4.celebrityhairstylez.com

adamın diğer halleri burada var:celebrityhairstylez.com

ben saçımı bunun gibi öne bıraksam çok rezil bir görüntü oluyor ama saçım onun gibi ince.

berberin farklı bişeyler mi yapması lazım ? ara makas falan.

yüz şekline uygun değilse kötü görünüyordur sadece saç ile alakalı değil ki

  • jamalbsf  (29.03.14 23:24:28)
@jamalbsf
yüz şeklim uygun değilse kötü görünür doğru diyorsun. ama saç böyle durmuyor güzel yada kötü görünme meselesi değil.

  • zlatanibrahimovic11  (29.03.14 23:26:27)
(bkz: ara makas)

  • armagan  (29.03.14 23:30:02)
Got2b'nin volume powder gibi bir urunu var. Toz seklinde sekillendirici. Tuzluk gibi kafana dokup saca yediriyorsun. Sacin cok duz ve cok inceyse cok kotu durur. Bu hacim veren tozu kullan. Tam da resimlerdeki gibi durur sacin.

  • einherjar  (29.03.14 23:32:57)
saçların daha yağlıdır belki? kurutucu şampuanlardan kullan + köpük vb yağlandırmayan ama yapıştırmayacak kadar da güçlü olmayan bir bakım ürünü kullan..
bu arada saç derisi yağlılığını karbonat+limon+yoğurt karışımıyla 1saatlik saç maskesiyle de bir iki haftalık çözebilirsin..
edit: wax yapma ince telli saçı iyice apaçiye emoya bağlarsın. sprey çok mantıklı ama
  • shubulubapshubaptishaluva  (29.03.14 23:33:47 ~ 30.03.14 00:58:20)
wax yada sprey ile

  • seljax  (29.03.14 23:43:10)