secim propagandalarindaki modernite!

arkadas 2-3 gun once istanbulda meydanlardan birinde butun partiler bir minibus kiralamis hepsi. en patlak hoparlorlerle son ses bagiriyorlar propaganda konusmalarini sarkilarini falan.

butun sesler birbirine girmis hicbir sey anlasilmiyor. yukari bakiyorsun bayraklarla gokyuzunu kirletmisler, yerler alabildigine brosur kagit, poset.

bu ne ilkellik ya. pencap mi arkadasim burasi?

cevre kirliligini gectim, hepsi kafamizi s*kiyor afedersiniz.

yarin x parti ciksa dese, ey millet biz brosur dagitmayacagiz, son ses muzik acmayacagiz, bayrak, flama pankart asmayacagiz, cevrenin ve sizin a*niza koymayacagiz dese oyum garanti onlarin. ama kim bu parti? yok boyle bir yaklasim!

bu zihniyet degismez degil mi?

Türkiye'de maalesef uzun bir süre değişmez. Ancak iktidar partisinin önayak olup yasaklaması lazım ki Türkiye o seviyeye ulaşamaz bi 50 sene daha..

  • bay meraklı  (29.03.14 13:56:37 ~ 14:05:19)
Değişmez, rahatsız olan vatandaş bile rakip partinin aracını her gün görüp kendi desteklediği partinin aracını görmezse "Nerede ulan bizimkiler? İşte bu yüzden adamlar kazanıyor" der, sonra o araçlar tekrar dolar ortalığa. Toptan yasaklanması lazım.

  • thor odinsson  (29.03.14 14:01:45)
"ehee bak bizim partinin otobüsü" diyen mallar sürüsü varoldukça değişmez bu düzen.

  • livaneli kadir  (29.03.14 14:26:48)
bu mallık için devletten cukka(ödenek) alınması, bu hadisenin bildiğin sektör haline gelmiş olması filan ap ayrı zaten, o gördüklerimiz üzerine bizden alınmış vergilerle bize yapılan eziyet, daha adam olmamıza çok var maaleysef.

  • kyha  (29.03.14 14:38:46)
en kıytırık muhtar bile 5 ila 20.000 tl arası para harcıyor. sektörü var sen düşün.

  • brkylmz  (29.03.14 15:36:47)