Hayatta yediğiniz en büyük maddi kazık ?

İkinci sorum da şu.

Yaklaşık 3-4 bin tl kadar kazık yedim de acaba kazığı atanla kavga etsem biraz olsun rahatlar mıyım ? Yoksa daha da sinir bozmaktan başka bir işe yaramaz mı ? Paranın geri gelme ihtimali yok.

kavga falan etme, leş bir insan olduğu belli. merak etme o paranın hayrını göremez o.

  • rock n roll  (28.03.14 21:51:22)
Mağaza spotlarına aldanıp aldığım kapatıcı. (bi de indirimdeydi 40 tl)

Kazığı atana kızsan ne olacak sanki geri gelecek para? Kız madem içinde kalmasın.

İpi önce sağlam kazığa bağla, çözemezsen otur ağla.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (28.03.14 21:52:46)
ruanda da çok dandik bir anahtarlığa sırf hatıra olsun diye 25 tl ödeyip almam, tabi dolar kurunda

nasıl yediğine bağlı belki haketmişsindir.
  • basond  (28.03.14 22:00:46 ~ 22:01:22)
iphone um içini çalıp,tamir ettik diye yutturmalaro.
rahatlarsın

  • blmnrvs  (28.03.14 22:02:51)
Hayatını zorlaştırabilirsin arkadaşımızın.

  • Beckwith  (28.03.14 22:03:09)
tam ''kazık''ı karşılamıyor ama birine 3 sene önce falan 1000 lira borç verdim. adam yıllardır sefilleri oynuyor. parayı geri almam zor.

  • juninho77  (28.03.14 22:08:43)
400tl gibi bişeydi sanırım

  • maltalı  (28.03.14 22:32:29)
50 bin civari bir meblag. Kavga etmek derken ne kastediyorsun bilmiyorum ama yapacaklarinin ileride hayatina baska zararlar getirme riski varsa degmeyecektir.

  • f_d  (28.03.14 22:35:30)
500 - 750 civarı bir miktar.

Uğraştıkça daha çok sinir, stres olma olasılığı var. Bir şey yapamayacaksan ve o da bunu biliyorsa iyice pişkinleşebilir, vicdanını rahat ettirmek için üste çıkmaya senin aslında ona ne zararlar verdiğini saymaya kalkabilir.

"Hakkında hayırlısı"nı dilemek rahatlatmıştı beni. Kimi olumsuzluklar da kişinin kendiyle yüzleşmesine sebep olabilir, kendine getirir ya, o zaman da, hayırlısı dileğim gerçekleşecekse hem başına bir iş gelecek (intikam) hem de o kişi bu iş'ten ders çıkarıp daha iyi bir insan olacak ya da olmaya çabalayacak(hayır kısmı ve bir insanın daha iyi'leşmesi ile toplumsal hayır hatta).
:)
  • dirmit  (29.03.14 03:50:48 ~ 03:52:21)