Nexus 5

Şimdi arkadaşlar nexus 5 almaya karar verdim ve büyük ihtimal media markt tan alıcam (ankara) ama siz bilgili elektroniksever arakadaşlara şeyi sormak istedim ben bu telefonun 401k model numaralı olan yani en son bu sene revize edilmiş oparlörleri azcık büyütülmüş olanı olup olmadığını nasıl anlayacağız?... Ulan napcan az küçüğü büyüğü ikiside telefon lan diyenlere de şunu diyim hardware değişikliği ve ekran iyileştirmeleride yapılmış diyorlar... birde 1300 kağıt vericez almışken iyisini alıyım istedim... Alıp 3-4 sene kullanıcaz malum, şimdiden cevap vericeklere teşekkürler

Gsmarena dan bir alıntı

Not all is peachy on the updated models however, as despite their firmer buttons and larger grilles, there are reports of a display that is more hued in yellow, as well as some green stuck pixels.

www.gsmarena.com

Yalnız şu yazıda ekranda iyileştirme yapılmış demiyor, sorun var diyor. Sarılar daha baskınmış ve arada sürekli yeşil olan pikseller varmış.

Bu arada mediamarktta 1300e mi düşmüş?
  • Cryptoricus  (28.03.14 21:20:56)