şirket için basit bir internet sitesi!

kaça yaptırabilirim acaba? ya da kendim yapabilir miyim?

Şirket için basit bir araba, kaça alabilirim acaba demeye benziyor.

Nasıl bir şey istediğinle doğru orantılı olur bütçe.
Kendin yapabileceğin kadar basit de olabilir, son derece karışık da.
  • cakabo  (28.03.14 10:29:10)
Net rakam verilmesi mümkün değil, zira içerik, tasarım ve uygulama sizin vereceğiniz detaylardan sonra ortaya çıkacaktır. Haliyle fiyatlandırma da bu minvalde hesaplanabilir. Ancak "ben kendim uğraşayım" derseniz Blogger ve WordPress şablonlarını inceleyerek, ya da Wix gibi hazır şablonlar üstünde oynama yaptıran siteleri inceleyerek uygun fiyata, hatta doğru adımları takip ederseniz bedavaya yakın fiyata yapabilirsiniz. Tabii bunun için de sizin biraz deneyim sahibi olmanız gerekir.

  • cok sey hakkinda az sey bilen adam  (28.03.14 10:30:04)
Kendin yapmak istiyorsan bi dreamweaver sana yardımcı olur

  • kablelvuku  (28.03.14 10:34:30)
Kendin kurmak istiyorsan Dreamviewer yada WordPress oldwukça yardımcı olacaktır sana .

Tavsiyem , WordPress
  • MiraTaurus  (28.03.14 10:36:10)
arkadaş yaptırdı ve 1500 liraya mal oldu! arkadaş mal oldu tabi!!!
bir de bu vardı www.turkticaret.net ucuz olan bu

  • cliquot  (28.03.14 10:59:19 ~ 10:59:33)
kartvizit sitesi denen siteler var yani hakkımızda iletişim vizyon vs yazan animasyonsuz basit siteler 200-300 e yapıyorlar

  • allstar  (28.03.14 11:16:00)
@darknum_ ne reklam yapıcam arkadaş, ticari bir işletme, bir ürün sunmuş, makulsa tüketici tercih etsin. yerel, bursa'nın markası, adamlar gün be gün gelişiyorlar. ben kullanıyorum şahsen memnunum...

  • cliquot  (28.03.14 14:24:09)