karma hamam

daha önce epeyce hamama gitmişliğim var.
ama ilk defa karma hamama gideceğim.

nasıldır? içeride nasıl davranılır?

malum kadınlar hamamnında gayet rahat oluyoruz. ama şimdi bikiniyle mi gireyim? nasıl yapayım edeyim?

Ben fethiyede karma hamama gitmiştim. Herkes deniz kıyafeti ile takılıyordu.

  • twelfth  (27.03.14 09:17:19)
bikini ile git tabiki. istersen yine peştemal dolarsın beline.
türkiye'de 5 yıldızlı otellerin spa'sı hariç karma hamam hiç duymadım. en turistik hamam olan çemberlitaş bile ayrı.

  • elma salyangozu  (27.03.14 09:42:50)
hamamda mayo ile takılacaksam zaten ne manası var hamamın
karma hamam mı olurmuş yav

çıtır kızın sırtından parmak gibi siyah kir çıkınca, kim beğenecek o kızı?
  • cruseo  (27.03.14 09:45:50)
ben beş yaşından beri karma hamama gidiyorum.

altıma short short giyiyorum, kızlar bikiniyle evet. göt göbek yapmış kızlar peştemal da sarıyor bazen.

çifter çifter gidiliyor genelde, kimseye yan gözle bakma, sevgilisi vardır oyar gözünü.
  • [silinmiş]  (27.03.14 10:22:13)
Aynen plaj gibi. Ben de bikaç sefer gittim. Zaten o buhardan şeyden hiç aklın oralarda olmuyo o sıcakta. Erkekler şortla, kadınlar bikiniyle işte. Ya farkettim de ben hamam sevmiyorum, can derdine düşüyorum gibi oluyo, çok sıcak :(

  • pandispanya  (27.03.14 10:25:23)
www.suleymaniyehamami.com.tr

Süleymaniye hamamı karma, ancak kadın-erkek sayısının eşit olması gerekiyor. Kıyafetleri orada veriyorlar. Türkçe sayfaları bile yok yalnız, turistleri daha çok seviyorlar :)
  • opucuk baligi  (27.03.14 10:43:54)
@crueso sana katılıyorum. ama karma hamamda çıplak dolaşıp yeni bir anlayışa öncülük etmek istemiyorum. madem kendi çöplüğüm (kadınlar hamamı) değil, o halde bikini candır, diyeceğim.

@douchebag kimseye bakmaya niyetim yok. rezil olup da bir sakatlık çıkarmadan döneyim pazar günü başka bir şey istemem. millet hamama rahatlamaya gider ben gerim gerim gerildim :P

@pandispanya ben de çok sıcağa gelemem. normalde gittiğim hamamlarda ısı biraz düşük oluyor.bir de mesai sonu gittiğim için zaten hamam kapanmadan banyo kese masaj tirosu için 1 saatim oluyor. öyle çok sıcakta vakit geçirmiyorum yani. bakalım bayılıp kalmam umarım oralarda.

@want2die @nicki martin aldınız mı adresleri?
  • playasongforthelovers  (27.03.14 13:24:20)