teknık servıs sıkayet

samsung marka cep telefonumu garanti kapsamında tamır edılmesı ıcın gonderdıgım yetkılı servıs tarafından magdur edıldım . bu durumu (basarı) ve (telpa) ya sıkayet ettıgımde kendılerının bır sorumlulugu olmadıgını sıkayetımı yetkılı srvıs de gorusup sonuclandırmam gerektıgını soyledıler hıc oralı bıle olmadılar . .sıtelerınde yetkılıdır dıye duyuruyorlar,ama bır problem olunca bızım sorumlulugumuz yok dıyorlar.sız bu duruma ne dersınız.? ne tavsıye edersınız.

ne basarı ne de telpa hic bir markanın teknik servisi değil onlar telefonun bozuldumu goturup verdiğinde kargoyla yetkili servisine gonderiyorlar. hatta eğer biz kargolarsak 1 haftada gider siz verirseniz falan filan yerde buraya 10 dakka gibi sorumluluk almamayada calısırlar. Nerde oturuyorsun bilmiyorum Bostancı e-5 te vatan computerin giriş kapısının tam karsısında Samsung yetkili servisi var. Gayet te memnunum kendilerinden kız arkadasıma laıdıgım telefonun boyası soyulmustu 1 1.5 ay gibi bir surelik kullanımda.sadece kapagı degısırler dıye dusunurken komple kasasını değiştirdiler ki dedikleri süreden de kısa sen boş ver telpayı basarıyı kvk yı mumkunse Git telefonun gercek servisini bul.

  • vaevictis  (28.05.09 16:14:43 ~ 16:23:27)
  • roadrunner_merlin  (28.05.09 16:21:34)
Sanayi bakanliginda ilgili daire baskanligina bir dilekce gonderin, icabina bakarlar o servisin.

  • kartonpiyer  (29.05.09 08:36:17)