Notebook Soğutucusu?

Merhaba arkadaşlar;

Notebookumu evde genel olarak HDMI kabloyla büyük ekrana ve harici klavyeye bağlayıp kasa gibi kullanıyorum. ancak zaman zaman insan iki dakika uzanıp haber okumak, dizi seyretmek istiyor. Doğrudan kucağıma koymak istemiyorum, malum ısı artışı sebebiyle :) hem çıkarttığı sesle, performansıyla(oyun oynama durumlarında da) beni pişman etmeyecek, aşırı da pahalı olmayan bir soğutucu arıyorum. Bir de, kucağa koyup çalışmak için uyumlu olsun tabii. Marka MSI GE 70, ekran 17 inç. Önerilerinizi beklerim, çok teşekkürler şimdiden...

(bkz: logitech n200)

17 için biraz küçük kalabilir ama iş görür.
  • cakabo  (26.03.14 14:23:26)
logitech n200. ama bimeks ve vatan'da çok pahalı, teknosa'da 40 lira -ama kalmamış- (www.teknosa.com). ikinci kademede azıcık ses yapsa da iyi ürün. sorun bir, tekrar satışa çıkarsa kaçırmayın.

  • kelime dogru  (26.03.14 14:24:53)
bende logitech n200 var.
yastık olarak güzel ama soğutucu açısından çok başarılı değil.
fanı pil kısmına denk geliyor bu da başarılı olmayışının nedeni olabilir.
  • livaneli kadir  (26.03.14 14:45:22)
msi ge 70'i kucağa koyup da çalışmaya uyumlu haldeyken iyi soğutabilecek bir ürün zor gerçekten. eğer kucak kısmından vazgeçmeyi planlarsanız olayın zalman nc3000 var bende. oldukça sağlam bir soğutucu. düşünürsenize detaylarını konuşuruz özel mesajlarla.

  • not for sale  (26.03.14 15:56:21)