tövbe bismillah bu ney lan!

şimdi Atatürk kalkış Havana varış git gel uçak biletlerine bakıyordum

eco 3 500 ortalama
business 9000 ortalama
First 35.500 TL ORTALAMA!

35.500 TL NEY LAN! araba parası o!
hayır daha kötüsü bu parayı düşünmeden veren var lan buna.
oha çok fakir hissettim şu an kendimi

Havanadan dönüşte et tüketmemeni öneririm eğer helal et konusunda titizsen.

  • armagan  (26.03.14 11:22:28)
ekonomi bileti bile benim bir ayda kazandığımdan fazla ise, ben ekonomi alacakken bile elli kere düşünürken, ayda 100.000 lira üstü kazanan için düşünülecek bir para değil.

araba parası? adam bir aylık maaşıyla en kralını alırken 35.000 lira ne ki?

biz mi fakiriz, onlar mı zengin sen karar ver.
  • kibritsuyu  (26.03.14 11:38:14)
fakir seni.

benim first class harici uçmam yasak mesela.

<3
  • [silinmiş]  (26.03.14 11:48:01)
benim 35bin tlem olsa işi bırakırım be.

  • yue  (26.03.14 12:12:24)
kıbrısta kumarhanelerde günde 2-3 milyon tllik çip alan adamlar var. bu kadar parayı kaybetmeyi göze alan adam mesela o parayı verir.

  • medievalman  (26.03.14 12:27:39)
kapitalizm böyle bir şey

  • blmnrvs  (26.03.14 12:41:01)
havana ne lan? dedim sözlüğe baktım kübanın başkentiymiş.
sen sadece fakirsin en azından, ben hem fakir hem cahilim.

bu ara @armagan, thy diğer yemeklerinin helalliğine dikkat ediyor mu da? hiç bi uçak yolculuğumda et yemedim de güvenmediğim için.
  • shiranai  (26.03.14 12:53:04)
Ayıptır söylemesi ben zenginim de ne oluyor. İstanbul-Ankara arası gidip gelmenin hayalini otobüsle kuruyorum. O parayı ekonomi bilete vermek bile ağır geliyor. First class'ı geçtim , daha bunun business'ı falan var. Bilmem anlatabildim mi.

  • aguilas negras  (26.03.14 12:58:47)
hep 50 liralık uçtuğumdan beni etkilemeyecek durum.

senede 25.000 kazanan ben ne kadar fakir mişim ya lan.
şimdi iyice pekiştirdim.
  • oraletarya  (26.03.14 13:02:48)
bir gidiş 17750 lira eder. okyanus aşıyorsunuz, mesafe ve hizmet(first class sonuçta) de maliyetin içerisine dahil edilirse fiyat normal. maaşlı çalışan için çok görünebilir fakat şirket sahibi için o para hiçbirşey. hatta aylık geliri 15 bin tl ve üstü olan(y.kazancı 180 bin tl) sıradan bir kobi ya da üst düzey yönetici dahi aylık 3 bin tl tasarruflarla bu uçuşu gerçekleştirebilir.

  • mftf  (26.03.14 13:11:41)