turksat kablotv ve uydunet uyeligi 44tl

selam duyuru ahalisi. turksatin sitesini inceleyeyim dedim mart sonuna kadar 44tl.ye kablo tv ve 50gb kotali 10 mbps internet paketi gordum. normalde paket 65tl.ye geliyomus. istersek 3er tl daha odeyip hd uydu alici ve kablosuz modem de alabiliyomusuz. 44 tl bana cok uygun geldi. evde mayisin son haftasinda kalmaya baslicam ona da o zaman basvururum diye dusunuyodum ama turksatta hep boyle kampanyalar var mi yoksa bu tarifeyi kacirmiyim simdiden basvurayim mi? bilenlerden yardim istiyorum. aklimdayken sorayim dedim. tikler yarina

yani genelde o cıvarda oluyor. ben bir buçuk yıl önce 1mbps sınırsız + teledünya üst + uydu alıcı + modem ayda 49 tlye abone olmuştum taahhütlü. sağolsunlar 1mbps tarifesinden 10mbps'e kadar tarifeye 3 tl fiyat farkı ödeyerek geçtim. memnunum.

  • megafon  (26.03.14 00:32:12)
kablonet temel paket + uydunet (10 mps) 39 lira veriyorum, telefon baplantısı da gerekmiyor

oluyor sanırım öyle kampanyalar ama güvenip de beklenir mi bilemedim şimdi
  • la noix  (26.03.14 06:30:53)
bu da 24 ay taahhütlü paket. bi de kampanya şartlarına fiyat değişikliği ileri doğru geçerli olacaktır yazmışlar yani ben 44tl.den bağlatsam ve nisanda atıyorum 35tl.ye düşse bana yine 44tl.den geçerli olacak tarifede de güncelleme yok sanırım. hoş yine de ttnet'e kıyasla çok iyi fiyat ama iki ay kullanmadığım yere ödemek de çok cazip gelmiyo. diğer taraftan da bunlar bi şekilde yapılacak şeyler iki ay fazla ödememek için de aceleye gelip yüksek tarifeye evet demek zorunda kalabilirim eğer senede 1 2 defa olan bi indirimse. iyice karıştı kafam

  • kakamelsokoban  (26.03.14 07:11:51)
bence bekle, kaldırmazlar kampanyayı büyük ihtimalle.

  • megafon  (26.03.14 09:37:00)