ankara-bahçeli

bahçelide bi yer varmış tabu mabu oynanıyormuş ama alt katta da çiftler için odalar varmış tv falan varmış
biliyor musunuz öyle bi yer varmı

eskiden 7. cadde'de (burger king'in sokağından içeri girince aynı sırada) bahçeli kafe vardı; bahçesinde isteyen tavla tabu oynardı isteyen müstakil evden bozma binanın odalarında (televizyonlu deri koltuklu falan) istediğin gibi takılırdın. ama en son gittiğimde fasıl evi gibi bir yer olmuş. fakat odaları koruyup korumadıklarını bilmiyorum. oraya bi sorabilirsiniz.

bir de bahçeli 3. cadde'de kafe lak lak vardır. orası da aynı konsept: bahçede masalar ördekler müstakil eski bahçelievler evi falan... yalnız içeri/oda kısmını şahsen hiç bilmiyorum ama sanki bir arkadaşım odaları olduğundan bahsetmişti diye hatırlıyorum. oraya da bakabilirsiniz.
  • in pyjamas  (26.03.14 07:25:17)
7.caddede migrostan sonraki aradan girince tabu diye bi mekan vardi, dedigin yer olabilir.

migros hala varmı bilmiyorum bu arada, starbucks karşısıydı enson.
  • novocaine  (26.03.14 07:42:07)