[]

soslu fıstık

eksideki su tape furyasi ciktiktan sonra entrylerden goruyorum. soslu fistigimla aksami bekliyorum falan deyu.

nereden cikti bu? bir sey mi kacirdim?


 
Bugün çok sarsıcı tapeler çıkacaktı da bir nevi "patlamış mısırımı yaptım, bekliyorum" gibi. Bir de her gün yeni bir tape çıkıyor, arkası yarın gibi oldu. "Bakalım, bugünün tapesinde ne varmış" gibi.


  • aychovsky  (25.03.14 21:17:31) 
başbakan uçaktaki bir röportajında fındık fıstık yiyordu tatlı tatlı. onla ilgili olabilir ama soslu muydu bilmem. bu arada izlemediysen kesin izle. ahaha gene güldüm.


  • yasli ateist  (25.03.14 21:25:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.