Yurtdışına Döküman Gönderimi

Yurt dışına döküman gönderimi yapacağım yarın. En geç 31 Mart Pazartesi orada olması gerek. Ancak Bu hafta içi ulaşsa o da çok iyi olur. Hangi şirketi önerirsiniz.

Araştırmalarımda UPS Express Saver uygun gibi geldi bana 1 gün sonrada adrese ulaştırıyormuş ve olumsuzluk halinde para iadeli. 55$ civarı bu hizmetin fiyatı. İyi midir, kötü müdür bilemedim..

Tecrübeli arkadaşların tavsiyelerini bekiyorum.

Teşekkürler.

Bugüne kadar UPS'le sürüsüne bereket belge yolladım yurtdışına. En geç 2 günde teslim ediliyor. Hiç sıkıntı yaşamadım.

  • idyl  (24.03.14 22:13:42)
UPS/DHL ikisi de son derece güvenilir, DHL daha bir avrupa odaklı fakat döküman gönderiminde hiç bir sorun yaşanmaz. bu hafta almanya'ya rahatlıkla ulaşır.

  • kuja  (24.03.14 22:18:15)
arkadasim 2 ay once dhl ile almanyaya 110 kusur liraya evrak gonderdi. 2 gunde sorunsuz ualsti

  • jedilance  (24.03.14 22:22:37)
ptt aps ile gönderdim bi kere 60 lira tuttu 3 iş günü içerisinde almanyadaydı

  • allstar  (24.03.14 22:30:40 ~ 22:30:48)
En son almanyaya belge yollayacagim zaman dhl kullanmistim 80 liraydi 1 sene onceydi belki para degerlerinden dolayi artmistir fiyat ki rakip firmalar fiyat farki yapmiyo cok ama ikisi de ertesi gun ulastiriyo yerine

  • ozymandias10  (25.03.14 12:59:21)