very cupcake istanbula çalışıyor mu? + istanbulda verycupcake gibi yer

bu gece tatlılardan sorularla aranızdayım. ankaraya gittiğimde very cupcakede yediklerim gibi cupcake başka yerde yemedim, istanbulda yoklar galiba. peki istanbula çalışıyorlar mı? hiç ankara dışında oradan alım yapan oldu mu?

very cupcake gibi istanbulda nereler var kreatif ve şahane alternatifleri olan.

1. fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net

2. scontent-a-vie.xx.fbcdn.net

3. scontent-b-vie.xx.fbcdn.net

ben yandım siz de yanın.. görseller ne tarz istediğimi az çok göstersin diye var.

not: bir yerim şişti.
not 2: bir önceki duyuruma gidip pasta standı seçmeme yardım edin bir de öptüm.

la vie en rose, yeniköy.

  • kırmızıkaşekaban  (24.03.14 20:59:57)
@kırmızıkaşekaban

website ya da instagram hesabı var mı incelemek için.
  • kirazıseviyorum  (24.03.14 21:25:17)
mrs cupcake var. Benim hatun bunların hepsini solda sıfır bırakıyor o ayrı.

www.mrscupcake.com.tr
  • Beckwith  (24.03.14 21:28:02 ~ 21:28:23)
sevgili kiraz, sosyal medyayla pek alakam olmadığından aktiflik durumlarını bilmiyorum. www.lavieenrose.com.tr ama internet siteleri bu. mönüleri var, blogları var.
bir kez bile olsa gidilmeli bence.

  • kırmızıkaşekaban  (24.03.14 21:29:27)
@beck

baktım da pek very gibi gelmedi bana. neden bilmiyorum oranınkiler bana bir tık daha iyi geliyor. ama yine de kurtarabilir bir öneri teşekkür ederim.

@kırmızı

çok beğendim burayı kesinlikle aklımda artık :)
  • kirazıseviyorum  (24.03.14 21:31:19)
yummy cupcakes diye bir yer var ama ben çok beğenmedim.

  • inheritance  (25.03.14 09:43:11)