Karşılıksız iyilik yapmak istiyorum

Yaparsan yap bize ne demeyin efenim bi saniye, birincisi param yok maddi olarak yardım edemem, ikincisi ele güne gösteriş olacak bir şey olmasın, kimsenin bilmesini istemiyorum.

Aklınıza ne geliyor böyle?

Kaç gündür aklımda bu. İyilik yapmak istiyorum insanlara, çocuklara ne bileyim, faydam dokunsun birilerine.

buradan takip et birşeyler. Elinden geldiğince yardım et, çevrenden söz geçirebildiğin, sen yardım ediyorsun diye yardım edecek kişileri de kat işin içine, daha büyük yardımlara yol açar bu.

  • godless frog  (24.03.14 14:46:54)
  • kimse  (24.03.14 14:49:30)
kan ver.

  • brkwashere  (24.03.14 14:49:51)
hala devam ediyor mu bilmiyorum ancak bir dönem faili meçhul kıyak hareketi deyu bir gönüllü grup vardı. bir araştır istersen.

  • john lee hooker  (24.03.14 14:52:06)
Valla bunların hepsi bana uyar. Kan vermek de süpermiş! Aklıma gelmemişti.
Ev temizliği karşılıksız zor want kardeş, yaparım da baştan savma olur :)

''FMK Hareketi!'' harikaymış ya! Tam bana göre, çok teşekkür ederim haberim oldu sayenizde.
  • sadecece  (24.03.14 14:52:22 ~ 14:53:48)
Param yok demişsin ama yine de sağda solda gördüğün mendil satan, cam silen vs.vs. bir çocuğa bir simit/ayran ısmarlayabilirsin mesela.
@zikardıo fikri çok güzel bence.

  • gece lampulu  (24.03.14 14:52:56 ~ 14:53:40)
evimi temizlememe yardım edeblirisin birada ısmarlarım

  • darkknight  (24.03.14 14:55:36)
Temizlik işine mi girsem ne yapsam. Baya bi ihtiyaç varmış.

''Gönüllü Bahar Temizliği''

:)
  • sadecece  (24.03.14 14:57:33)
(bkz: )gcyk.org

  • coronaa  (24.03.14 14:57:57)
düzenli kan vermek zaten söylenmiş. bunun dışında organ bağışında bulunmak, down sendromlu çocuklarla vakit geçirmek, ortaokul veya lise öğrencilerine ücretsiz ders vermek gibi ihtimaller de var.

  • acccra  (24.03.14 15:02:04)
insanlara gülümse

  • ko gotursun su seni  (24.03.14 15:02:45)
Eşya taşıma işinden de çok iş çıkar sana :)

  • redeath  (24.03.14 15:13:57)
Cebinde şeker çikolata taşı. Sokakta gördüğün çocuklara ver.
Masrafsız sonsuz mutluluk

  • sormayın bana sen o musun diye  (24.03.14 17:01:55)
etrafında tanıdığın lokanta vs. gibi bir yerle anlaş, yemek artıklarını çöpe atacaklarına biriktirsinler sen de sokak hayvanlarına dağıt.

  • physcos physcos  (25.03.14 01:33:27)