[]

Patlican musakka nerde yenir?

Taksim tarafında nerede yenir?
 
bana kalsa yenmez patlıcan. ama hadi illa yiycem diyosun galatasaray lisesine varmadan solda bi karadeniz lokantası vardı. adını hatırlayınca yazacağım buraya. orada vardı ve temiz, ucuz ve kalitelidir oranın yemekleri.


  • godless frog  (24.03.14 14:06:45) 
Dışarıda çok ağır ve yağlı oluyor genelde patlıcan musakka özellikle yemekten kaçınırım ben ama illa yiyeceksen pehlivan'da falan vardır.


  • jamalbsf  (24.03.14 14:12:08) 
"borsa" idare eder. bence patlıcanı çok severim. iyi yapan bulmak zor.


  • tadutadu  (24.03.14 14:34:27) 
Ben de çok severim. Nerede yiyeyim yani?


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (24.03.14 14:42:00) 
Borsa'da yokmuş bugün.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (24.03.14 14:45:35) 
o zaman son kez lades'e bakın.


  • tadutadu  (24.03.14 14:56:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.