converse

merhabalar,
bu bot tarzı, tek renk converse'lerin ortalama fiyatı nedir, ve aslında nerelerde daha ucuza bulabilirim? bir de bu converselerin 46 numarası ayakta palet gibi durup dışardan çok eğreti görünür mü?

gaziosmanpaşa civarında karayolları mahallesinde fabrika satış mağazası var..
orada 2 ay kadar önce 2 çift converse orjinal 80 TL idi..tabi modeline göre değişio.arkadaşımın aldığı modellerin en pahalısı 80 miş ikisi için o parayı verdi.diğeri de 105 TL ye başka bir çift converse aldı..
naçizane fikrim tiger al (: ben ööle yaptım.
  • iloushka  (27.05.09 22:01:57)
converselerin çok fazla üretilen renkleri (lacivert, kırmızı, bej) bazı yerlerde daha ucuz oluyor, normal ayakkabıcılar yerine supermarketlere bakmayı deneyebilirsin bu renklerle aran iyiyse. sana önerebileceğim yegane yer metro grosmarket, metro kart gerektirmesi gibi alengirli durumlar olsa da bahsettiğim renkleri 60 tl civarına bulabilirsin. özellikle çok büyük ve çok küçük numaralar hep sona kaldığı için belki de daha çok çeşit bulabilirsin.

  • joker the one  (27.05.09 22:50:11)
çok sevmeme karşın ben artık kesinlikle converse almıyorum çünkü en uzun ömürlüsünün ömrü 6 ayı geçmiyo, ne kadar tamir edilmesi mümkün olmayan yer varsa oralardan yırtılıyor. taraklı ve üst kısmı yüksek ayak tipleri ayakkabıyı çabuk eskitir diyolar ama benim ayaklarım bu tarif edilenlere de benzemiyo, en ucuz ayakkabıyı bile bundan daha uzun kullanırım.

  • hayali arkadaş  (27.05.09 23:42:35)
real'de 60 tl miydi neydi şu klasik modelleri.

  • girl in a coma  (28.05.09 00:43:13 ~ 00:43:31)
geçen gün arkadaşlar gezerken bir markette 1 tanesi 20 2 tanesi 30 tl yazıyordu ilanda.
kesinlikle çakma ama, insanın gerçeğiyle ayırtedebilmesi için uzunca bir süre incelemesi lazım. normal bir insanın anlaması mümkün değil. bahsettiğim arkadaş 4 tane aldı, üstüne utanmadan bir de kredi kartı çektirdi :D.
bense bedava olsa yine alıp giy(e)mem, o ayakkabımsı şeyi.
  • mumutum  (28.05.09 01:27:02)
metro markette şuan 65 lira beyaz, krem, kırmızı, mavi ve siyah renkleri vardı galiba

  • yok öle bişi  (28.05.09 10:50:56)