ehliyet sınavı ve bonus soru...

Bundan sonraki ilk sınav 4 temmuz olarak görünüyor. Direksiyon sınavı bu sınavdan sonra mı oluyor? Eğer öyleyse kaç gün sonra oluyor, maksimum performans gösterirsem bu sınav işleri ne zaman sona erer? En kısa, ehliyet ne zaman elime geçer.

bonus soru: Japon yapıştırıcısı bulaşmış pantolon nasıl temizlenir?

teşekkürler.

15 gun kadar sonra direksiyon oluyor. onun sonucları da acıklanınca agustos bası gibi alırsın ehliyeti.

bonus: temızlenmiyor o.
  • bryan fury  (27.05.09 21:16:52)
eh tabi sonra.
ortalama 2hafta sonra aciklaniyor sinav sonuclari. aciklandiktan 1hafta sonra da sinav olur genelde. onu gectikten sonra milli egitimden sertifika bekliyorsun. bazen hemen gelir, bazen gecikir. o sertifika da geldikten sonra harclari yatirip dosyani da alip emniyete gidiyorsun.
agustos icinde ehliyetini alirsin gecersen.
  • sourlemonade  (27.05.09 21:17:32 ~ 21:17:50)
direksiyon sınavı yazılı sınavdan daha sonra oluyor. geçen sınav döneminde ben girdim;

yazılı sınav :18 nisan
direksiyon sınav: 9 mayıs

sertifika bugün milli eğitimden kursuma gelmiş alıcam daha emniyete götürüp bekleyeceğim ne kadar bekletirlerse...
  • ykyt  (27.05.09 21:20:18)
bonus: üzerine buz sürtmeyi deneyebilirsin... sakızı çıkartıyordu

  • 1001gecemasallariyla1002gece  (27.05.09 21:31:54)
bonus soru : aseton. ama izi kalabilir.

  • ency  (27.05.09 21:55:19)
bonus soru: hiç bir türlü çıkmaz, geçmiş olsun

  • iki basamak daha  (27.05.09 23:16:56)
bonus: aseton, olmadı arap sabunu

  • 386 dx  (28.05.09 11:45:29)