Chp istanbul mitingi yapıldı mı?

Akp yapıyor chp yapacak mı?

artık bu saatten sonra istese de yapamaz. yenikapı da şu andaki toplanana 1 milyona yakın insandan sonra rezil olmamak için daha da miting yapmamalı istanbul da.

  • ne nicki be  (23.03.14 15:03:00)
Istanbul CHP seçmeninin işi gücü olduğundan mitinge gitmeyeceklerini bliyor olabilirler.

Mesela mitinge milyon kişi getirmek değil. Miting siyasi açıdan çok gereksiz bir şey artık bence.

Eskiden partilerin halka bilgi vermek için şansları varmış miting yaparak. Belki de kime oy vereceğine tam olarak karar vermemiş olanlar bile giderdi bilemiyorum. Bugün zaten iletişimin çoğunluğu tv, gazete, internet üzerinden. Mitinge giden adam zaten karar vermiş oy verecek adamlar.
Yoksa Erdoğan mitingde kararsız seçmene oy verdirecek ne söylüyor bir yerel seçim için? Proje mi anlatıyor? Nereye gitse kendi konuşuyor, ben daha bir tane aday görmedim. Sanırsın kendisi aday. Sürekli CHP-MHP'ye sallıyor.

Böyle bir miting çok anlamlıymış gibi "yok milyon adam toplamıs vs.".
Miting yapsın yapmasın benim umrumda değil. Sırf "şu kadar adam topladık" deme platformu oldu mitingler. Lojistik seçimi olsa oyumu veririm.
  • burfak  (23.03.14 16:17:45)
pazar la bugün millet piknikten öte ne yapar -_-
iki üç haftadır mitingleri izliyorum ve Akp: mitingin %30'u yaptıkları ve vaatleri %40'ı F. Gülen'e salvolar :D geri kalanı Muhalefete yapamadıklarını hatırlatma ve yönetimde ki beceriksizlerini anlatıyor
Chp: mazotu 1.5 lira yapacağım gibi yıllardır söylenen klasik boş vaatler bi kısmı ayakkabı kutularından akp'yi düşürme
Mhp: Aynı :D
  • SemihCebrail  (23.03.14 16:32:56)