bıktım !!!

Ahali ! Nolur bana yardım edin !! Bir ayrılık yasayali 1.5sene oldu adamı hala rüyamda görüyorum ve haftada minimum 3kere oluyor bu .. aklim fikrim sürekli oyunlar oynuyor bana. Hiçbir yerde gormedigim adami ruyamda görmek beni üzüyor nasıl kurtulucam ben bundan ?? Ruyadan uyandigimda hele ki guzel birsey de gorduysem etkisinden cikmam çok zamam alıyor. :( bilen yaşayan duyan vardir illaki yoruldum bundan bir elinizi uzatın ..:((

psikoterapiste gidin.

  • ben smyrna  (23.03.14 08:15:04)
sanırım terkedilen taraf olmuşsunuz, ee siz kafada bitirdiniz mi? yeni bi ilişkiye yelken açmak iyi olabilir. tabi sırf bunun için biriyle birlikte olun demiyorum ama sanki kafada bitirmeyince yeni bi ilişki de doğmuyor olabilir, böyle bi kısır döngü işte.. böyle bi durum varsa bence bir insana şans tanıyın..

  • avkatbey  (23.03.14 08:44:29)
Başka bi adamdan gerçek manada Hoşlanana kadar unutamamıştım ben de . Kısa süren bi ilişkiydi ama adamı 3 sene falan unutamadım. Hala görünce için titrer ama geçmişe geçti demek lazım

  • blossom  (23.03.14 09:03:36)
önceki duyurularından biri:

"Ayrılali 1seneden fazla oldu ve ne zaman bir adamla görüşmeye onu tanımaya kalksam 2deneyimimde de aklıma surekli 'o' geliyor ve buz gibi soguyorum hayattan ,bütün sevkim gidiyor . Kimseye yaklaşıp bir iliski kuramiyorum, berbat ederim adamin da başını agritirim korkusuyla uzak duruyorum herkesten. . Nereye kadar bu sürecek böyle kafam kopsun yaa ...
:... (("

bir tek rüyanda değil hayatının her yerinde bu adam var. takıntılarının rüyalarına yansıması normal. terapi iyi gelebilir belki.
  • kirazıseviyorum  (23.03.14 12:12:08)
kurtulamassın acıya alış

  • darkknight  (23.03.14 12:32:42)
@kiraziseviyorum yuzume tokat gibi carptin bu eski duyurumu :(( gerçekten çok umutsuz ve zor durumdayım .. ben artık birini sevmek istiyorum ama nasil ne zaman ??

  • olsun  (23.03.14 18:55:02)
moralini bozmak gibi olmasın ama ben bi ayrılıktan 6 sene sonra birini sevebilmiştim gerçekten. ama o da olmadı. o yüzden şimdiki aklım olsa kesin terapiste giderdim o zamanlarda. ve bu kadar uzun zaman yalnız olmazdım ya da tekrar sevebildiğimde çok daha sağlıklı bi ilişkim olurdu.
özet: terapi al.

  • koprualtindaki bos sise  (24.03.14 18:46:43)