kot gömlek neden bu kadar pahalı ?

en dandik markalarda bile 80 tl den başlıyor. açıkçası bu kadar pahalı olmasına bir anlam veremedim. Ne özelliği var da bu kadar pahalı ?

popüler.

  • mutevazi  (22.03.14 21:39:20)
moda, daha doğrusu bi ara öyledi şimdi halen devam ediyor mu bilmiyorum. ama ben en ciks döneminde colins ten 40 lira neyim almıştım. fena da değildi.

  • copy paste  (22.03.14 21:40:37)
want2die + 1

  • lengerius  (22.03.14 21:42:33)
@want2die, bişey sormak istiyorum. kot kumaşların arasında kalite farkı var dimi? yoksa çok fazla yok mu?

kaynak yaptım soruya ama kusura bakmayın.
  • tuborg yesili  (22.03.14 21:44:47)
want2 para gözdür bakmayın ona...
En son ne zaman birinde kot gömlek gördünüz? Geçici moda işte yokluktan. Bizde moda geçici de sanırsam avrupa ve diğerlerinde azcık moda olabilir. Tanita tikaram style. o ayak. Ama 80e de kot gömlek çokmuş ya.

  • Ruprect  (22.03.14 21:45:18)
3 senedir indirime girse de kaliteli markadan bi tane kapçıklasam diye bekliyorum anasını satem. :(

Girmiyo indirime. Cok populer.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (22.03.14 21:45:30)
Levistan 159a aldım 59 sanarak ekstrede farkettim amk.

  • ehti  (22.03.14 21:45:58)
işin ilginç tarafı kot ceketten bile pahalı

  • gorki  (22.03.14 21:48:14)
@barbi
iyi de kim giyiyor bukadar kot gömleği? Ben hiç görmüyorum?!!!

  • Ruprect  (22.03.14 21:48:26)
@gorki +1, harbi niye bu kadar pahali?? Kot ceket farkli mi yani?

kot gomlek alacagima, kot ceket alirim en azindan kalin en azindan ceket(fakirim nabiyim). Ya da fistik gibi elbise alirim daha iyi be.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (22.03.14 21:50:42)
@ruprect valla ben her yerde goruyorum. Bedava mi dagitiliyo diye merak ediyorum ama dagitilmiyo ustelik pahali da :(

  • barbara herhalde barbara manken olan  (22.03.14 21:52:32)
@want2die

piyasadaki hangi firma fiyatına göre uzun ömürlü kotlar satıyor şuanda? sizin müşterileriniz olduğundan bilirsin sanırım?
  • mr.goodcat  (22.03.14 21:58:27)
mr.goodcat +1 @ want2die, aynısını soracaktım. bi de taşlanmış kot zaten sevmiyorum da anlamıyorum kotlar arasında kalite farkını. çalıştığınız marka/firmalardan bize ipucu versen ne güzel olur.

  • tuborg yesili  (22.03.14 22:00:39)
kalite farkı dediğin şeyi Lc waikiki ile wranglerin kotunu karşılaştırınca anlıyorsun zaten.Kaliteli kot daha yumuşak ve daha pamuk oranı yüksek gibi oluyor.

en kalitelisi de wrangler ve levis bana göre.
  • gorki  (22.03.14 22:12:03)
Kot gomlek <3 ben. Ben cok giyiyorum valla gecen seneden beri. Kot ceketi de hic sevmem ustelik, hatta bir kot ceketim yok :)

@want2die;pepe ve 5units e veriyor musunuz mal, nasil bilirsin? :)
  • kerbeee  (22.03.14 22:22:53)
Sosyete pazarında marka olanları vardı 30 liraya gördüm almadım salla bence her yerde var gına geldi.

  • tülay  (22.03.14 22:39:04)