PlayStation online icin duzenli odeme var mı?

PlayStation online icin duzenli odeme var mıdır?

XBOX'ta yıllık ücret varmış oynamak için.

PS4 almak üzereyim. Bunda Fifa, PES; NBA, araba yarışı vb oynayacağım online arkadaşlarla. Düzenli ödeme olayı var mı?

12 aylık ücret 100 lira.

  • once  (22.03.14 16:54:30)
ps3'te yoktu, 4 bilmiyorum.
"ps network" mü, ne var ona üye olursan ücret var ama o da bedava oyun veriyordu.

  • late viper  (22.03.14 17:05:58 ~ 17:06:14)
@once, dediğiniz xbox için öyleymiş. PS için de aynı mı? ne oyun oynarsak oynayalim online olarak?

  • annesütü  (22.03.14 17:14:37)
ps4'ü bilmiyorum ancak ps3'te online oynamak için ekstra bir ücret verilmiyor. yani sony'e ekstra bir ücret ödemiyorsun. onun dışında bazı oyunlar online oynayabilmek için ekstra ücret talep edebiliyor ama sanmıyorum ki fifa türü oyunlarda böyle bi şey olsun. en azından ben online oynadığım oyunlar için (tekken, little big planet, nfs rivals, tomb raider..vb) hiç ekstra ücret vermedim, vermiyorum.

  • spider03  (22.03.14 17:25:15)
PS4'de online oynamak için PS Plus şart. Onun da yıllık üyeliği 100 lira.

PS3'de parasız.

Şuan için online Battlefield 4 ve Fifa 14 ideal.

PS3 için bir düzeltme; hiç bir oyun para talep etmez. Ama bazı oyunlarda Online Pass diye bir şey var. Bir kullanımlıktır. Eğer oyunu 2. el aldıysanız ve online oynamak istiyorsanız yeni online pass satın almanız gerekir. Ama 0 oyunlarda böyle bir durum yoktur.
  • once  (22.03.14 18:16:23 ~ 18:26:17)
çok aydınlatıcı oldu teşekkürler.

ps4 getirticektim, xbox one'a dönüyorum şu an.
  • annesütü  (22.03.14 18:27:34)