ankara kahvaltı

iyi aksamlar. şimdi bize şey lazım kızılay kolej kurtuluş civarlarında öğrenci bütçesine uygun, sınırsız çaylı ( bak bu çok önemli), doyurucu, peynir zeytinden ibaret olmayan bi kahvaltı yapabileceğimiz yer. duyurulara baktım ama liva falan denmiş yok öyle değil hani mesela geçen ormancıya gittik 8.5lira gayet de iyiydi. o tarz cafemsi ucuz bişiler :) ne uzun yazdım be okuduysanız bile teşekkürler

yıllardır kolej kurtuluş civarlarında oturuyorum anlattığın gibi bi yer bilmiyorum. bulursan bana da bi haber et. ;)
afiyet olsun.

  • pesen  (21.03.14 21:56:19)
hocam kolej kurtuluş civarı diyorsanız azıcık daha arka tarafa sapıp hahamönü'ne gidin bence. pekçok yer burda sınırsız çay ve serpme kahvaltı veriyor. fiyatlar da gayet makul, biraz dolaşssanız kesenizeuygun bir yer mutlaka bulursunuz.

ankaray kurtuluş istasyonu'nda inip tren istasyonu tarafından dışarı çıkınca beş dakikalık yürüme mesafesindedir.
  • in pyjamas  (21.03.14 21:56:47 ~ 21:58:09)
kolej kurtuluş civarında bulamayacağımı az çok biliyordum da ev buralarda diuye bi şansımı deniyim dedim. en olmadı kızılay işte :)
hamamönü geldi aklıma da direkt bi yer adı öğrenebilir miyim ki acaba? hani bacchus falan var da kahvaltı tabagı var mı varsa ne kadar falan hiç bilmiyorum açıkcası.

  • damla cikolata  (21.03.14 21:59:58)
maalesef isim veremeyeceğim, o bakımdan hafızam çok zayıf. zaten o yüzden biraz dolaşmanızı tavsiye etmiştim. bacchus olabilir, ama zaten neredeyse tüm cafeler cama kapıya yazıyorlar kahvaltıları olup olmadığını. bakmak gerek.

  • in pyjamas  (21.03.14 22:09:59)
bacchus iyidir. bir de kıbrıs caddesinde bi manavın yanında var bi cafe adını unuttum, arcelikcinin orda, ama sınırsız cay var mı bilmem

  • primetime  (21.03.14 22:30:24)
hamamönü. çok kaliteli değildir ama mütevazıdır, çayı da sınırsızdır. esnaf gibi esnaf, şerefsiz değil. severim o yüzden.

  • yirmisantim  (21.03.14 23:04:36)
bacchus demiş biri aman aman orası çok kötü ve pahalı. 61çeşit var orda 9tl hemde istediginde tekrar getiriyorlar.

  • tekgozodadayasayangenc  (21.03.14 23:15:30)