sizce hangi yazlik is? cok kararsizim.

1.Türkiye, Bodrum Kempinski Barbaros Bay Hotel
Bar Waiter, Maas 1000 tl + bahsisler, lojman bodrum marina´da, 3 ögün+gym+havuz var lojmanda

gider 0, gece cikmalari haricinde. bahsise güveniyorum, 3 yildir hotel´de calisiyorum günlük aldigim tip 30-70 euro arasi.

2. Viyana, DO&CO Film Festivali
Garsonluk, Amelelik filan her is var, 1000euro maas+ tip cok olmaz yine cikar bisiler..

Ev+ yeme icme derken 500 euro cebe kalir net.

3. Iskocya, Aberdeen ( Edinrburg yakininda )
Vurucu etken burda, sevgilim orda, yanina gitmem konusunda cok istekli. Ev masrafi yok.

Ama hava max 20 derece, yazlik esya goturmuycem o derece :D

Kesin is yok, ama is bulmamin kolay olacagini soyluyor. Maas yaklasik 1000 pound olur. Ama oraya gidersem iyi para da gider, gezmelere vs.

Sizce?

ben olsam sevgilimin yanına giderdim.

yalnız sen böyle seçeneklere ulaşmak için naptın hocam bugüne kadar? insan kararsız kalacaksa da böyle kalacak arkadaş. resmen hasetimden prangalar eskittim.
  • john lee hooker  (21.03.14 13:26:49)

  • earthseawizard  (21.03.14 13:28:45)
reyis pek bir sey yapmadim, sadece liseden beri hotellerde calisiyorum 3 yildir, bir sezonda 5 hotel degistirdigim oldu kendi istegimle, tecrübe ordan geldi. viyana´da uni okuyorum zaten, italya´da kiz arkadas yapinca´da iskocya durumu cikti ortaya :D

  • VickVickyVale  (21.03.14 13:30:13)
her şey para değil. kız arkadaşının yanına git.

  • sta  (21.03.14 13:32:04)
para önemli etken maalesef @sta :( aileden cok para gelmiyor.

  • VickVickyVale  (21.03.14 13:34:44)
gerçekten ilginç bi ortammış.

iskoçya heralde, uk'de olan.

ama para, güneş ışığı, de vitamini ve çevre edinmek açısından güneyler tabii.
  • el desaparecido  (21.03.14 13:35:01 ~ 13:41:04)
@el desaparecido

güzel nokta, kiz ile birlikteyken kimseye takilma sansi yok arakdas olarak, basbasayiz sürekli, asirici sikici bir hal almasindan korkuyorum.
  • VickVickyVale  (21.03.14 13:41:13)
sevgilinin yanına git.

zira gitmediğinde ve bu tarz hareketlerin arttığında bir sabah uyanır ve seninle olmak istemediğine karar verir ve kendisini çok daha mutlu edecek insanlar bulur.

acı ama gerçek.
  • sen git ben geliyorum  (21.03.14 14:02:21)
@sen git ben geliyorum

eger bodrum´a gidersem o da benimle bir hafta tatile gelicek turkiye´ye ilk defa, cesme-kusadasi-bodrum- izmir filan gezicez, turkiye hayrani, yani bir nevi onunla zaman gecirmek istedigimi gosteriyorum, zira ailemle filan tanisicak :/
  • VickVickyVale  (21.03.14 14:09:44 ~ 14:10:15)
Aberdeen

  • nesilsiz  (21.03.14 14:40:00)
Aileden çok para gelmiyorsa Viyana'da nasıl okuyorsun amk

  • roket adam  (21.03.14 15:08:49)
  • oraletarya  (21.03.14 15:10:47)