real madrid-barcelona

madrid'e çoluğu çocuğu böbreği dalağı evi arabayı basayım diyorum beyler. ne diyorsunuz? 1'e 2 veriyor.

bilmediğimiz, atlamamamız gereken bir detay var mıdır? sakat vs. gibi.

Bu iki takımda bizim fb gs gibi genelde kendi evlerinde kazanıyorlar, o yüzden %60 %40 real madrid daha şanslı, ama barça yenilirse şampiyonluk elden gider, kontrollü oynarlar, en garantisi 3,5 gol altı.. oranı düşük ama :) 1.40 garanti.
En olmadı 0/1

  • redeath  (21.03.14 09:56:30)
Ben 50 tl barça'ya basacağım. İlk yarı 0 isabetli bir karar çünkü real ilk yarıda kontrollü oynayacaktır. Barça da ikinci yarı risk almaya başlar. Bu yüzden 0/1 veya 0/2 daha isabetli olur.

  • dokuz numara dort yildiz  (21.03.14 10:19:34)
iddaadan oynayacaksan maç gününü bekle derim. bomba şeyine azıcık da olsa artıyor ya oranlar büyük ihtimalle o maç olur oranlar biraz daha artar. ayrıca bana kalırsa ramos gol atacak her classicoda oynadığım gibi gene yatacağım ama olsun :)

  • congratulations  (21.03.14 10:37:55)
Bu maçtan sonra kalıyor 9 maç.
Şu an Real 4 puan önde ve kalan 9 maçın 4'ü deplasmanda (Sevilla ve R.Sociedad) bu iki deplasmanda puan kaybederse kaybeder.
Başka da kayıp olmaz, tabi sadece kağıt üstünde bu. Yoksa her maç puan kaybı olabilir.
O sebeple şunu diyorum ben de:
Barça mecbur riskli oynar ve bu maç ilk yarı 1 gole bakar ve de 3,5 üste gider.
Yani 3,5 üst bana göre 3,5 alta göre daha sağlam.
Ve hatta risk alacak bir Barça golü de yer son 20-25 dk.
Ben olsam 3,5 üst oynarım.
  • gece lampulu  (21.03.14 10:42:09)
4 puanlık farkı dikkate alarak ben de %51-49 barca diyorum. real son maçlarda çok iyi futbol oynuyor. özellikle 4-3-3'e geçince takım vites artırdı ve xabi-modric ikilisi oyunu tamamen kontrol ediyorlar. di maria'da orta 3'lüdeki yerine alıştı, çok formda. forvetleri söylemeye gerek yok zaten. barça'nın ise bu maçı mutlaka kazanması gerekiyor. kazanırlarsa fark 1'e inecek ve lig tekrardan başlayacak. olası beraberlikte barça'nın real'e yetişme şansının olmadığını varsayarak barça bu maçı alır diyorum.

  • lionel andres  (21.03.14 12:10:46)
o parayı bana ver böbrek istemem.

o maç berabere bitecek.
  • pampalar  (21.03.14 16:46:31)