twitteri kapatan zihniyet

kendi ayağına kursun sıkmadı mı ? Yani tivitir gider mivitir gelir ? çok saçma değil mi lan ? Bu basbakanın danısmanları yok mu hiç ? Ciddi ciddi kapattı ?

iki amacı var;

1- insanları sokağa dökmek, ki bunu kendi bot hesaplarından sokağa dökecek tarzda tag başlatmalarından anlayabiliriz. maksat seçim öncesi gözaltı uygulayıp kişilerin oy kullanmasını engellemek bile olabilir.

2- gövde gösterisi yapmak. ben istediğimi yapıyorum mesajı vermek.
  • ozzpwnz  (20.03.14 23:54:17)
Tamam da teknoloji de açık çok sonuçta bi vpnye bakar olay saçma değil mi ?

  • lawist  (20.03.14 23:55:29)
tayyip şuan ne yaptığını bilmiyor ki. bu seçimlerden de iktidar olarak çıkarsa zaten sen gör o zaman tayyip neler yapıyor.

  • adventchant  (21.03.14 00:01:05)
öcalan'ı ameliyat ettirmiş bu imralı'da sonra aramış sen bize lazımsın aman geçmiş olsun demiş. heybedeki büyük turp buydu sanırım bunu yayınlamasınlar diye tırsıp kapattılar benim yorumum boyle

  • maresalx  (21.03.14 00:02:07)
ne demişim, sokağa insan dökmek ve gövde gösterisi yapmak. vpn olsa da insanların nasıl reaksiyon göstereceğini bilemezsin.

  • ozzpwnz  (21.03.14 00:03:30)
Ben asıl kendi yazmayacak mı onu merak ediyorum?

  • Beckwith  (21.03.14 00:07:57)
amaç sanırım sokağa dökmek ? çok saçma lan ?

  • lawist  (21.03.14 00:08:23)
olmaz dicek herkes biliyorum, olmaz bence de ama ben ciddi ciddi 1 mayıs taki gibi net bir vur emri bekliyorum artık sokağa çıkıldığında..

danışmanları bilerek mi yanlış yönlendiriyor yoksa o mu bilerek yapıyor anlayamadım.. saçma yani..
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (21.03.14 00:47:32)
chrome ZenMate eklentisinden haberi olmayan zihniyetdir. geri kafalıdır

  • kup tuz  (21.03.14 00:49:00)