is yerinde/okulda ara öğün olarak ne yiyorsunuz?

Okulda ara ogun olarak sağlıklı bir seyler yemek istiyorum ama kantinde abur cuburdan baska bir sey bulunmuyor malum. 1-2 sene sonra ise baslayinca da ayni sorun olacak muhtemelen.
Siz ara öğünlerde ne yiyorsunuz? Evden mi goturuyorsunuz?

Ara öğünü evden götürmek zorundasın gibi bir şey evet. Meyve bunun için en sağlıklısı.

  • pandispanya  (20.03.14 14:11:58)
is yerinde buzdolabi oldugu icin sorun olmuyor. yogurt, meyve alip dolaba koyuyorum. ya da cekmecemde grissini, kuru meyve turevi seyler bulunuyor.

  • hatunun biri  (20.03.14 14:16:15)
elma, armut, muz. fındık, badem, ceviz.

  • sir gawain  (20.03.14 14:29:58)
Ara öğün yemek zorunda değilsin, başta onu söyleyeyim. İlla yiyeceğim diyorsan, kuruyemiş.

  • arnold schwarzeneger  (20.03.14 14:40:37)
Zorunda değilim de acikiyorum aralarda.

  • fraise  (20.03.14 14:41:53)
Karbonhidrat alımını azaltırsan, hatta sıfıra yaklaştırırsan aralardaki açlık atakların ortadan kalkar bir süre sonra.

  • arnold schwarzeneger  (20.03.14 14:45:40)
kuru erik, kuru incir, kuru kayısı, badem, fındık, leblebi gibi şeyler getiriyorum. mevsimine göre meyve de oluyor arada.

  • o degil dee  (20.03.14 14:56:20)
elma, muz.

  • baldur  (20.03.14 15:01:38)
şirketin anlaşmalı firması var fakat ben kendi yemeğimi kendim getiriyorum. genelde haşlanmış sebze ve tavuk. bazen sandviç. mutlaka az şekerli meyve ve kuruyemiş.

  • bira sisesi kapagi  (20.03.14 15:19:17)
cafe nero'larda şu harika üründen satılıyor. sanırım bir de büyük migroslarda varmış . haftada 1-2 bundan yiyorum.

shop.unique.com.tr
  • nıç  (20.03.14 15:27:39)
muz yada ton balığı. ikisi de çok pratik bence. iş arkadaşlarım aç öküz olmasalardı kuruyemiş yerdim bi avuç. badem ceviz yada fındık.

  • hasmetizm  (20.03.14 15:53:04)
Kartal oto sanayide 4 çeşit yemek 8 tl. Bir de limonata alıyorum oluyor 9 tl.

  • japon askeri  (20.03.14 17:58:07)