hollanda'dan turkiye'ye kargo gondermek

yaklasik 20 kiloluk bavul en ucuz nasil gonderilir ? zaman sinirlamasi yok, kaybolmasin yeter. ptt tarzi bir firma var mi buralarda ?

gerekirse almanya'ya gecip de gonderebilirim.

DHL ile gönderebilirsin. www.dhl.de

  • bomcu onurun bomu  (20.03.14 11:56:49 ~ 11:57:11)
Bilmem cok mu absurd olacak da:
Schiphol'den gunde 7-8 tane ucak kalkiyor Istanbul'a; cogu ucak kargo da tasiyor, gidip oradaki havayolu yetkilileriyle konusabilirsin belki (pegasus ve thy'nin ofisleri var bildigim kadariyla)

Hic olmadi, git check-in bolgesine, eli yuzu duzgun bi adam bul yuku fazla olmayan, ac bavulu goster adama detaylica guven maksatli; rica et belki tasir belese :)
  • 4ever  (20.03.14 12:01:09)
@4ever

bence çok absürt olmuş. ben havalimanında öldürseler birinin bavulunu alıp götürmem. hele ki amsterdam gibi bir yerdeysem.

havayolu fikri belki olabilir ama o da ucuza olmaz.
  • zentiva  (20.03.14 12:04:40)
@4ever abi cok fantezi oldu bu ya :D beni de oldurseler bavul tasimam.

amsterdam'a uzagim biraz, kesin olacak bir sey icin giderdim de kesin alacaklari belli degil.
  • fakyoras  (20.03.14 12:40:04)
ben italyadan bildiğin postaneden kendime postalamıştım. gayet de gelmişti.

  • deneme2  (20.03.14 12:48:36)
aynı sorunu haziran'da ben de yaşadım, hollanda'da ucuza bulamadım, geçtim almanya'dan gönderdim. 1 haftada falan ulaştı sorunsuz şekilde Deutsche Post ile. hollanda'da hangi şehirdesin?

  • uctu uctu yazar uctu  (20.03.14 13:08:01)
Enschede deyim, sinira 15km mi ne, gecmek kolay.

  • fakyoras  (20.03.14 14:28:50)
ben olsam türkiye hollanda arası çalışan tırların park ettiği yere gidip türk şoförden yardım isterdim

  • azizakin  (20.03.14 15:20:39)