[]

Single Malt Fiyatlari

selam,

turkiye'deki barlardaki single malt'larin fiyat listesini (bar fiyati) nerede bulabilirim? 3 asagi 5 yukari pek cok yerde aynidir diye tahmin ediyorum.

tesekkurler

 
teklik genelde 25-35 tl arası veriliyor (nadir bulunanlar biraz daha aşabilir). şişe åçtırmak 500 civarı olur sanırım.


  • 507  (19.03.14 21:14:14 ~ 21:14:46) 
fiyat araligi alt duzey single maltlar icin oyle de, tam liste olsa (isim + fiyat) daha iyi olurdu.


  • gerard  (19.03.14 21:20:10) 
o kadar net ayrımlar yapmıyorlar ki... örneğin son gittiğim yerde menü kabaca şöyleydi:

single malt'lar
macallan, glenfiddich, glenmorangie 25 tl

nadir single malt'lar
lagavulin, glenturret 28 tl
  • 507  (19.03.14 21:40:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.