[]

Yüzde ben çıkması

Dün yoktu, bugün alnımda ben gibi bir şey çıktı, hatta iki.

Normal mi bu? Stresli bi dönemden geçiyorum evet ama bunlar hayat boyu kalacak şeyler midir suratımda?


 
Ben bile olmayabilirler bir seyin belirtisi olabilir cildiyeye gidin bence. Kendi acimdan soyliyim vucudumda bir suru ben cikti bir suru de kayboldu olabilir sanirim ben olmasi da.


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.03.14 10:49:23) 
Randevu aldım 4 nisana.


  • 6 yasimdan beri metal dinliyorum  (19.03.14 10:55:32) 
benim bir arkadaşımda da günübirlik çıkıyor. problemli birşey olacağını zannetmiyorum ama muhakkak kontrole gidip içinizi rahatlatın.


  • principia  (19.03.14 11:27:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.