Kedilerimiz sıcacık bir yuva arıyor..

Herşey yaklaşık 2 ay önce başlamıştı.. İş yerimize gittiğimiz gün son zamanlarda yaşadığımız en büyük süprizlerin biriyle karşılaşmıştık.. anne bir kedi iş yerimizin paspasına yavruladığı 4 adet bebeği ile birlikte uzanmış bizlerden şefkat bekliyordu.. Biz onlara o şefkati gösterdik, anne dışarı çıktığında erkek kedilerin saldırısına uğradığında anneyi erkek kedilerden kurtardık.. Sonunda evimizin boş bir odasına almaya karar verdik.. 1 ay geçti.. Önce ayakta bile duramıyorladı, çöküyorlardı.. Sonra geliştiler.. Kakalarını gereken yere yapmayı, yemek yemeyi öğrendiler.. 1.5 ay geçti.. Artık yavaş yavaş bu 4 yavruya bakma imkanımız daraldığı ve dışarıya salıp başta araba olmak üzere binbir tehlike ile hayvanları başbaşa bırakmak istemediğimiz için kendilerine kucak açacak, onları her tehlikeden izole edece sıcak yuvalar arıyoruz.. Yavruları verince anneyi de tekrar özgür ortamına bırakacağız doğal olarak.. İşte huzurlarınızda dünya güzelleri :)

img35.imageshack.us

İlgilenenler şahsımla irtibata geçebilirler

tel: 0505 928 73 47

not: ilan bir müddet yukarda kalırsa çok memnun olurum..

başka yerlere de ilan verip kediciklerin şansını artırabilirsiniz.
kedigen.com
miyavlar.com
www.miyavlar.com
hatta eğer durumunuz var ise anne kediyi öncelikle kısırlaştırıp bıraksanız? bunu çok uygun fiyata yapacak dernekler var. sokak hayvanları için indirim yapıyorlar hatta bazen bedava da olabiliyor. anne, çocuklardan ayrılıp kendini toparlayınca tekrar çiftleşmeye hazır olacaktır, bebeklerin sokaklarda telef olmaması için baştan bir önlem.
yavrular için reklam yapacağım :)
  • brc  (26.05.09 20:27:25 ~ 20:31:20)