telefonla konuşurken kendi sesinizi duymak

soru başlıkta. telefonla konuşurken kendi sesinizi karşıdan duyduğunuz oldu mu? bunun telefonun dinlendiğinin göstergesi olduğunu söyleyenler var.

not: bilal değilim.

he bana çok oldu.yankılanıp durdum. dinlendiği kesinmiymiş o durumda?

  • tadutadu  (18.03.14 23:47:06)
karşı taraf hoparlörünü açtıysa da kendi sesin yansıyor.

  • sanal hayvan  (18.03.14 23:47:37)
annemden duydum.

  • kugsel adam  (18.03.14 23:49:52)
yankıyı duyanın mı dinleniyormuş yoksa duyduranın mı? aradığım kişiler "sesim bana geri dönüyor" diyorlardı, android güncelledim geçen gün, düzeldi şimdi.

  • kerbeee  (18.03.14 23:51:32)
Karşı tarafın telefonu ufaksa(eski nokialar, kompakt modeller vs.) ve ses çok açıksa yankılanabiliyor. Onun dışında beni dinleyen adamın işi gücü yoktur. Dinlesin valla.

  • Beckwith  (18.03.14 23:52:18)
dinlendiğini düşünüyorsan baştan ana avrat dümdüz küfürle gir dinleyene :D sonra normal konuşmana devam edersin XD

ama ses yankılanması olayı dinlemeyle alakalı mıdır işte onu bilmiyorum? :/
  • pasp  (18.03.14 23:54:07)
yankının sahibini galiba. ama emin olamadım.

  • kugsel adam  (18.03.14 23:56:10)