Gibson R.'a noldu? nerede bu?

sb.

Uçuruldu

  • basond  (18.03.14 22:16:48)
sevgili gibson, kaslı erkeğimiz küfür sebebiyle ban yedi.

  • efrasiyab87  (18.03.14 22:16:57)
yıkıldım. özleyeceğiz.

  • kirazıseviyorum  (18.03.14 22:18:17)
hiç sevmezdim amk iyi olmuş ahaha

  • yol  (18.03.14 22:19:52)
kuş oldu uçtu

  • Sskywalkeremre  (18.03.14 22:20:55)
Şimdi uzaklarda bu duyuruyu okuyor olabilir :(

  • ontheroad  (18.03.14 22:25:49)
Son suşini yemiş. O son sakeyi içmeyecekti.

  • Beckwith  (18.03.14 22:32:07 ~ 22:32:41)
burada amk burada diye girecektim her hafta sorulduğu için, harbi nerede lan ? niye acep kime küfretti

  • zazazaraeta  (18.03.14 22:33:13)
evet olayı bilen aydınlatsın :(

  • kirazıseviyorum  (18.03.14 22:35:41)
araya girip bişi sorucam ben, şu adam dövme mevzusundan önce de bu kadar seveni var mıydı gibson'ın, yoksa o olay mı vesile oldu :) ben o olayda fark etmiştim de kendisini

  • kül  (18.03.14 22:39:24)
Benim tanışmamın adam dövme mevzusuyla alakası yok, yardım istemişti yardım etmiştim bayağı teşekkür etmişti. Dost canlısı, mütevazı yardımsever bir adamdı(öldü sanki:)) insanların sevmesi normal. O duyuruların altına kaslıyım zenginim falan yazması tamamen taşak (aman atmasınlar beni de -.-). Ego o kadar olsa emin ol bu kadar dost gören de olmazdı.

  • Beckwith  (18.03.14 22:52:31 ~ 22:53:59)
Çok süper samimim adamdı gibson. taşaklı biriydi. yardıma ihtiyacı olana gelirdi.

ışıklar içinde banlansın
  • efrasiyab87  (18.03.14 23:10:49)
kaslı olduğu muhabbeti taşak değildi sanırım. bir keresinde body building'le ilgili bir soruma gayet detaylı bir açıklama yapmıştı. gerçekten kaslı bir abimizdi. rip.

  • juninho77  (18.03.14 23:16:24)
çok iyi elemandır. adam dövme olayını bilmiyorum bile. numarası da eski telefonda kalmış bak şimdi farkettim. eğer bunu okuyorsan bi şekilde ulaş bana gardaş.

  • r_u_h  (18.03.14 23:17:57)
şimdiye kadar uçurulmaması bile yeterince torpilli bir durumdu zaten bana göre. önüne gelene küfrediyordu. geç bile kalınmıştı zaten. sonunda hak ettiğini alabildi.

  • localhost  (18.03.14 23:18:57)
sizin hayatınız boyunca kazanamayacağınız parayı şu yaşımda kazandım, gelemiyeceğiniz yerlere geldim diye karşıt düşünceli insanlara sataşıyordu en son. bu benim aklımda kalan. iyi diyenler cevaplarını okumuyorlardı herhalde.

  • zendepo  (18.03.14 23:28:26)
iyi bilirdim ben de kendisini.

Gibsoon, unutulmayacaksin dostum. Rip. <3 Seni seviyoooz.
  • barbara herhalde barbara manken olan  (18.03.14 23:30:20)
ne gibsonmış arkadaş ya bu hakkındaki kaçıncı duyuru. kıskançlıktan ölücem.

  • glori  (19.03.14 00:50:19)
tanımam etmem, bu topraklarda yeniyim zaten. yalnız aşağıdaki ironi dikkatimi çekti, adam egosuna düşkün birisi olmadığını belirtmek için yazdığı yazısına bile, 'dayak yemekten kurtardığımız kardeşimiz' diye başlamış:) bunu belirtmeye ne gerek vardı yani şimdi? bir arkadaşım deyip geç. hayır anlaşılmıyor sanıyorsanız yanılıyorsunuz, herkes salak bir tek siz zeki değilsiniz. yazının geri kalanı da sırf buna benzer övgülerle dolu zaten. neyin kafası olm bunlar? komik. egonuza bu kadar düşkün olmayın, büyüyün birazcık. neyse allah selamet versin.

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (24.04.14 21:20:38)
sevgili sen masada değil yatakta güzelsin, beni bu kadar merak edip 18 marttaki duyuruya 24 nisanda cevap vermen çok hoşuma gitti.

diyeceklerim bu kadar

saygılar

düttürüdüt: '';)'' koyman çok pis artistlik oldu kanka, nasıl ezildim nasıl ezildim bilemezsin. şaka gibi ya nelerle uğraşıyoruz
  • GibsonRulesv2  (15.05.14 00:41:57 ~ 02:03:50)
@gibson
Tabiki seni değil kirazın duyuruları. Yeni olduğumdan dolayı çoğu kişinin duyurularına sonradan baktığım gibi geç yazdığım bir yığında cevap mevcut bunun gibi. Boşuna hoşuna gitmiş yani;)

Bilmukabele

Diyeceklerinin o kadar olmadığından belli oldu zaten rahat ol sen asdfasf
  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (15.05.14 01:58:57 ~ 16.05.14 02:06:56)