[]

Yagli Cilt Bakimi

selam,

surekli yaglanan cildin gun icinde (4-5 defa) cilde uygun bir temizleyici ile (cleanser diyolar ya) yikanmasi dogru mudur? yoksa fazla kurutup cildin daha fazla yag uretmesine mi neden olur? ne yapmak lazim gun icinde o yagli gorunumu gecirmek icin?


tesekkurler

 
Belki biliyorsundur ama, eğer yağlı cildin varsa yuzun icin soğuk su tavsiye ederim. Genelde oyle tavsiye ediyorlar. Sicak su/sicaga yakin ilik su ile yuzu yikamak da yaglandiriyor.


  • barbara herhalde barbara manken olan  (18.03.14 13:00:21) 
yağlı cilt aynı yağlı saç gibi, ne kadar sık yıkarsan o kadar çabuk yağlanır. çünkü senin de dediğin gibi, kuruyan cilt kendini yenilemek için daha da fazla yağ üretiyor. ben sabah akşam şununla yıkıyorum: www.boots.com
en iyi sonucu benim cildim için bu verdi.

  • letheavendangered  (18.03.14 13:26:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.