baylara bayanlara

kendinize bakikmasindan hoslaniyor musunuz ? nasil bir bakistan hoslaniyor nasisindan hoslanmiyorsunuz?

öyle öküz gibi bakmıcak hatta benden habersiz olcak , ilk benim dikkatimi çekmiş olacak, işiyle meşgul , o anki ortamdan soyutlanmış haliyle birden kafasını kaldırıp etrafa bakarken gözü bana takılacak.

işte o bakış çok kıymetli <3

bi de bakan kişi de şöyle bişi olsun mümkünse hgjfjgf

thatgrapejuice.tv
  • neferkitty  (17.03.14 19:49:56 ~ 19:50:14)
30 yaşında 1,75 boyunda 90 kilo, eşşek kadar göbeği olan bir erkek olarak bir kız bana hoşlanarak bakıyorsa, amiyane tabirle beni "kesiyorsa" adeta göbek atarım sevincimden :D

ha tabii dik dik bakılmasından hoşlanmam. erkek olsun, kız olsun... ama öyle öküzlemesine "ne bakıyon lan" diye girmem mevzuya... "hayırdır birine benzettiniz sanırım..." v.b. diye girerim lafa...
  • tezumomikuari  (17.03.14 19:51:29 ~ 19:51:57)
@tezumomikuari kiz olsam bakardim. sen gobek at ya bakmasalar da at. ne olacak :)

  • sparkle kiddle  (17.03.14 19:54:00)
hoşlanmama değil de, geçen bi toplantıya geç kaldım mesala, karşımdaki iki kız tarafından bildiğin süzüldüm, aslında bundan sonraki adımda yanıma gelip konuşsaşardı acayip hoşuma giderdi, kendine güveni olduğunu gösterir. Aynı şeyi ben migrosta sürekli baktığım ve bunu anlayan kişiye denedim, sebze alırken yanıına gittim,"nasılsınız, buralar da görüyorum sizi sürekli , sanırım burada çalışıyosunuz dedim, " hı hı vakko da dedi , güldü ve gitti. yemiyor bazen :D

  • kozm  (17.03.14 20:00:08)
yani baktıktan sonra yanıma gelip tanışılan bakıştan hoşlanıyorum. yoksa bakıp bakıp gidicekse ne anladım ki yani :( çok sonuç odaklı olduğum için sinirimi bozuyo kesişmekle kalmak evet :P

  • olivia ofrenda  (17.03.14 20:03:23)
bakışına göre değişmekle birlikte alıcı gözle bakıyorsa hoşuma gider tabi ki.

bu arada bakmakla bitmiyor sevgili bağyanlar ilk adımı hep erkeklerden beklemeyelim lütfen.
  • nodrap  (17.03.14 20:05:01)
Hiç hazzetmiyorum. Yakında şu tepkiyi çekinmeden vereceğim: www.youtube.com

  • Lethe  (17.03.14 20:20:08)
Hiç ama hiç hoşlanmıyorum.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (17.03.14 20:25:18)
O bakis hem onore eder hem de bakanin edebini, ozguvenini anlatir.

Okuz gibi bakiyorsa mumkunse bir kosede olsun.

Guzelce , naifce, kacamak bakiyorsa, gulumserim kibarca kafa selami veririm. Cok sicak degisik bir havasi varsa merhaba da derim. Demisligim var.
  • cecilia  (17.03.14 20:29:48)
Bakışa karşılık alıp laf atınca saçma sapan tepki vermeyenini severim.

  • arnold schwarzeneger  (18.03.14 09:13:20)