Gizli Numaraya Küçük Sürprizler Yapmak

Ya zamanında açmışım ben bunu, sonra nasıl kapatılacağını da unuttum. Böyle birkaç aydır sürekli gizliden arayıp sessiz sessiz takılan biri var. Konuşuyorum dinliyo, konuşmayıp kapatıyorum bi iki gün sonra tekrar arıyo. Söyleniyorum falan tepki vermiyo. Kim olduğu hakkında hiçbir fikrim yok, bi de eski numaramdan arıyo yani. Şimdi aramalara kapatasım da gelmedi, bi dahaki arayışında böyle konuşmasını sağlıycak bi şeyler söyleyesim var.

Bir de numarayı kendi imkanlarımla öğrenme olanağım yok galiba di mi? Nasıl öğrenicem kim olduğunu?

@mosquera'nin verdiği link, cia alt yapisini kullanıyor.

  • grimer  (17.03.14 18:49:01)
yalnız beni arayan numara bilinmeyen numara. numarası olsa geri arar sorarım canım eheh.

  • olivia ofrenda  (17.03.14 18:54:10)
aa bak şimdi aklıma geldi... şöyle bişey yap. (ama numarası yerine nereden oldugunu anlayabiliriz. hani şüphelendiğini biri varsa en azından konumundan bi tahminde bulunabilirsin diye yazıyorum)

bir twitter hesabı aç. şifresini de sapığa söyle. açtığın twitter hesabının ayarlarında twit atarken konumunu göster muhabbeti var. verdiğin twitter hesabından sözde DM ile mesajlascakmıssınız gibi söyleyin. twitter hesabınızla karşılıklı takipleşin yeni açtıgınızla. sonra sonra bitane mention at sapıgın hesabına. o da sana bişey yazarsa konumunu tespit edersin.
  • farrytikki2  (17.03.14 20:31:39)