Malezya uçağı ne çıkacak sizce?

film gibi oldu resmen. önce irtibatın kesildiği yerde düştü sandılar. sonra aynı denizde güneye gidip düşmüş olabilir dediler. sonra hint okyanusu. şimdi de hindistan'a doğru uçmuş olabilir diyolar. pilotların uçağı kaçırdığından bahsediyorlar ayrıca.

bu kadar teknoloji ile bulunamaması normal mi?

ne çıkacak sonunda sizce?

denizin altındaymış gibime geliyor. diyorlar ki o kadar büyük bir uçağı herhangi bir yere indiremezler; normal havalimanlarına inseydi de bulunurdu.

muhtemelen denildiği gibi pilotaj bilgisine sahip birileri uçağı kaçırdı bir süre sonra da bum. ama tabi o kadar insan var. keşke onlar şu anda kurtarılmayı bekliyor olsalar.
  • nodrap  (17.03.14 16:08:15)
derin bir suya iniş yapıp gömüldü tahminimce.

  • fenerbasket  (17.03.14 16:10:07)
Ben pilot intiharına yatırdım tüm parayı. Şu an aprondan yazıyorum.

  • gyroscope  (17.03.14 16:13:04)
şu zikzaklı rota doğruysa ki ben nedense bu kadar bahsedilenlerden sonra pilotun çok yetkin olduğuna yani o uçakla her şeyi yapacağına inandım, uçak şu anda hindistan ya da yukarda asya steplerinde bi yerde. neden dersen bilemem.

yok o rota yanlışsa uçağı bi sorundan dolayı havaalanına döndürmeye çalışırken hint okyanusu üzerinde kayboldu ve bi süre sonra yakıt biterken okyanusa inmeye çalıştı sonra da herkes boğuldu gitti diye düşünüyorum ki başından beri böyle düşünüyorum aslında.

ama ne biliyim, insan gerçekten hayret ediyor.

ayrıca sonunda ne çıkarsa çıksın pek çok kimseye inandırıcı gelmiycek sanırım.
  • tepedeki psychedelic adam  (17.03.14 16:19:25)
abi resmen lost'a döndü olay. dharma falan çıkacak bence.

  • mtfbwy  (17.03.14 16:31:51)
başka boyuta geçti. :/

  • dimitri iskete  (17.03.14 17:16:29)
uzaya kaçmış olabilir. şaka maka bu teknolojide haber alamıyoruz açıklaması pek akıl karı değil gibi...

  • farrytikki2  (17.03.14 17:28:34)