Beni Bi Giydirin Yahu ?

Heves ettim trençkot alacağım. Boy 186 cm, kilo kısmına girmek istemem ama hadi sizi kırmayayım 62 kilocuğum. Şu 2 modeli öğrenci işi olarak gözüme kestirdim,gittim denedim beğendim.
www.defacto.com.tr
Fakat bunun içine ne giymeli,altına hangi pantolonu giymeli,ayakkabılar nasıl olmalı bilemedim? Şunlarla iyi gider dediğiniz neler var? Bana bir kombin yapar mısınız?

Edit: 2. olanı sittirettim,paraya kıyıp altınyıldız bile alabilirim.

pfff cok zevksizsiniz.asıl birincisi o kadar ucuz ve sıradan duruyo ki herkesin üstünde var ve bence sık da değil.ilki daha iyi.mudo'da aradıgın fiyatın cok az uzerinde tam istediğin tarzda seyler bulabilirsin.

  • arabayimben  (17.03.14 00:16:07)
ay allahım hele su son tavsiyeler ne :d saka mı yapıyosunuz cocuga hehe

  • arabayimben  (17.03.14 00:16:37)
defacto ne baba. düzgün bir yerde al.

bir de kısa alma. linktekiler kısa ve iğrenç.
  • mattiadestro  (17.03.14 00:17:20)
Arabayimben +1 japon stayla falan nedir arkadaslar yapmayin apaciye cevirmissiniz cocugu iki dakkada. Ayrica uzun al bence de.

  • kerbeee  (17.03.14 00:51:14)
hocam netten alma da naparsan yap, git dene biz bilemeyiz böyle.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (17.03.14 00:53:24)
Trençkotu düzgününden almıcaksan hiç alma. Defacto ne olum? En kötü zaraya bak. 200 liraya güzel bir şey bulursun.

  • hatunlarin tercih ettigi pic  (17.03.14 02:12:56)
1.86 - 62 ne la!? Yeme bizi o boyda olup 62 kilo olsan hastalıklı diye hastaneye yetırırlar. O boyu düşür biraz.
Kısa boylulara çok yakıştırmıyorum koca koca trençkotlar, pardesüler vs.

Illa alacaksan git abdullah kığılıya (kığılı'nın exculusive mağazası) kısa olanlardan dene.
  • iorveth  (17.03.14 07:31:53)
O zaman gidip defacto'dan almak yerine daha eli yüzü düzgün yerlerden bakıyorum. Japon stayla ise bir daha ki bahara :D
Ve evet 62 kiloyum.

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (17.03.14 08:11:15)